Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 128

Millikan, [Robert Andrews]: A tudomány és vallás fejlődése. Ford.: Székely Ferenc. Bp., [1929], Pantheon, 106+[2] p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé foltos lappal.
24149.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
William Stern: Psychologie der frühen Kindheit bis zum sechsten Lebensjahre. Leipzig, 1927. Quelle &amp; Meyer. 552p. Kiadói vászonkötésben Rotter Lilian (1896-1981) orvos, pszichoanalitikus hagyatékából
24150.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
24151.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Dr. Nyirő Gyula: Psychoanalysis. A Magyar Szemle Kincsestára 92. sz. Bp., 1931, Magyar Szemle Társaság, 78+(2) p. Kiadói egészvászon kötésben
24152.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Biederlack, [Josef] József: A társadalmi kérdés mibenléte és megoldása. Ford.: Kiss János. Szeged, 1903, Endrényi Lajos-ny., VIII+288 p. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, nagyrészt jó állapotban, kissé foltos borítóval.
24153.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
24154.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
24155.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
24156.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF