Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 128

Bartha Júlia: Népviselet a Nagykunságon. Karcag, 2010. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, számos illusztrációval
24125.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Pályi Ede: Közgazdaságtan mindenki számára. A szoldarizmus közgazdaságtana. Bp.,[1928.],Athenaeum, 160 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
24126.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
24127.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Le Play,[Frédéric]: A munkásviszonyok reformja. Ford. és bevezette: Geőcze Sarolta. Bp.,1903., MTA,VIII+540 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, Müller György-kötés, kissé kopott borítóval.
24128.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Edmund Husserl válogatott tanulmányai Gondolat Kiadó, 1972. Kiadói egészvászon kötés, minimálisan sérült papír védőborítóban.
24129.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Pauler Ákos: Bevezetés a filozófiába. (Pécs, 1933), Danubia, 268+(4) p. Harmadik, javított és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben.
24130.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Latin-magyar szótár a középiskolák számára. Szerk.: Burián János. Bp., (1943.), Franklin, 4+975+1 p. 3., javított és lényegesen bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a címlapon bejegyzésekkel.
24131.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Zádor Imre: Lélekgyógyítás tengereken túl. Egy pszichiáter visszaemlékezései. Bp.,1998, AduPrint. Kiadói kartonált papírkötés.
24132.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Theisz, [Gyula] Jules: Dictionnaire Francais-Hongrois. [Francia-magyar szótár.] Bp., [1902], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XII+405+(1) p. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé sérült, viseltes borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, az elülső szennylapon eltávolított ex libris-szel.
24133.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Dr. Kiss Tamás: Élet - lélek - szubsztancia. Martineum Rt., 1990. Kiadói papírkötés
24134.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Nietzsche, Friedrich: Unzeitgemässe Betrachtungen. [Korszerűtlen elmélkedések.] Leipzig,1930.,Alfred Körner. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. + Peter Sloterdijk: A gondolkodó a színpadon. A JÓ Hír megjavításáról. Nietzsche-tanulmányok. Vajda Mihály előszavával. Ford.: Bendl Julia, Kurdi Imre. Helikon Huszonegy. [Bp.], 2001, Helikon. Kiadói papírkötés.
24135.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Seymour Martin Lipset: Homo politicus. Osiris Kiadó, 1995. Kiadói papírkötés, volt könyvtári könyv
24136.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF