https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 128

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Martin Heidegger: A műalkotás eredete. A bevezetőt írta: Hans-Georg Gadamer. Ford.: Bacsó Béla. Mérleg sorozat. Bp., 1988, Európa. Kiadói papírkötés.
1
24137.

Martin Heidegger: A műalkotás eredete. A bevezetőt írta: Hans-Georg Gadamer. Ford.: Bacsó Béla. Mérleg sorozat. Bp., 1988, Európa. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Willard Van Orman Quine: A logika módszerei. Akadémiai Kiadó, 1968. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban
1
24138.

Willard Van Orman Quine: A logika módszerei. Akadémiai Kiadó, 1968. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Gisbert Greshake: A szeretet ára - Elmélkedés a szenvedésről. Kairosz Kiadó, 1999. Kiadói kartonált papírkötés
1
24139.

Gisbert Greshake: A szeretet ára - Elmélkedés a szenvedésről. Kairosz Kiadó, 1999. Kiadói kartonált papírkötés

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Moór Gyula: A jogbölcselet problémái (Reprint ex Hungaria). Hatágú Síp Alapítvány, 1992 Kiadói papír borító
1
24140.

Moór Gyula: A jogbölcselet problémái (Reprint ex Hungaria). Hatágú Síp Alapítvány, 1992 Kiadói papír borító

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Arisztotelész: Eudémoszi etika. / Nagy etika. Ford. és a jegyzeteket írta: Steiger Kornél. Bp., 1975, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 6500 példányban.
1
24141.

Arisztotelész: Eudémoszi etika. / Nagy etika. Ford. és a jegyzeteket írta: Steiger Kornél. Bp., 1975, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 6500 példányban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Berrár Jolán: Magyar történeti mondattan. Egyetemi magyar nyelvészeti füzetek. Bp., 1957, Tankönyvkiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
1
24142.

Berrár Jolán: Magyar történeti mondattan. Egyetemi magyar nyelvészeti füzetek. Bp., 1957, Tankönyvkiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Bárczi Géza: A szótövek. Magyar történeti szóalaktan I. Egyetemi magyar nyelvészeti füzetek. Bp., 1958, Tankönyvkiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Megjelent 3000 példányban.
1
24143.

Bárczi Géza: A szótövek. Magyar történeti szóalaktan I. Egyetemi magyar nyelvészeti füzetek. Bp., 1958, Tankönyvkiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Megjelent 3000 példányban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Á. Varga László: Vera (nem csak) a városban (Supplementum, 1995.) Csokonai Kiadó, 1995. Kiadói papírkötés
1
24144.

Á. Varga László: Vera (nem csak) a városban (Supplementum, 1995.) Csokonai Kiadó, 1995. Kiadói papírkötés

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Susan Forward: Mérgező szülők. Háttér Kiadó, 2000 Kiadói papírkötés
1
24145.

Susan Forward: Mérgező szülők. Háttér Kiadó, 2000 Kiadói papírkötés

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Szabó Márton (szerk.): Az ellenség neve. Jószöveg Műhely Kiadó, 1998. Kiadói papírkötés
1
24146.

Szabó Márton (szerk.): Az ellenség neve. Jószöveg Műhely Kiadó, 1998. Kiadói papírkötés

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Konrad Lorenz: Az Agresszió. Bp., 1994, Katalizátor Iroda. Kiadói papírkötés. + Konrad Lorenz: Salamon király gyűrűje. Bp., 1970, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, műanyag védőborítóban, volt könyvtári példány,
1
24147.

Konrad Lorenz: Az Agresszió. Bp., 1994, Katalizátor Iroda. Kiadói papírkötés. +
Konrad Lorenz: Salamon király gyűrűje. Bp., 1970, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, műanyag védőborítóban, volt könyvtári példány,

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Fülemile Ágnes - Stefány Judit: Emlékezés Fél Editre Bp., 1993. Magyar Néprajzi Társaság. 277p. Kiadói papírkötés Néprajz
1
24148.

Fülemile Ágnes - Stefány Judit: Emlékezés Fél Editre Bp., 1993. Magyar Néprajzi Társaság. 277p. Kiadói papírkötés Néprajz

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse