https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 393

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gezell Sándor: A soóvári kősóbányaterület földtani viszonyai, tekintettel az elöntött kősóbánya újból való megnyitására. Dedikált Négy táblával. Budapest, 1885. [Magyar Királyi Földtani Intézet], (Légrády Testvérek ny.). [3], 186-206 [1] p. 3 térkép (színes, kihajtható, 20 x 40 cm, 42 x 30 cm, 46 x 44 cm). 1 t. . Fűzve, kiadói papírkötésben, védőkötésben
1
22194.

Gezell Sándor: A soóvári kősóbányaterület földtani viszonyai, tekintettel az elöntött kősóbánya újból való megnyitására. Dedikált Négy táblával. Budapest, 1885. [Magyar Királyi Földtani Intézet], (Légrády Testvérek ny.). [3], 186-206 [1] p. 3 térkép (színes, kihajtható, 20 x 40 cm, 42 x 30 cm, 46 x 44 cm). 1 t. . Fűzve, kiadói papírkötésben, védőkötésben

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
A Marosvásárhelyi Gyógyszerészeti kar 1948-1998. szerk pror Gyéresi Árpád. DEDIKÁLT., Kétnyelvű román-magyar. Kiadói papírkötésben 326p.
1
22195.

A Marosvásárhelyi Gyógyszerészeti kar 1948-1998. szerk pror Gyéresi Árpád. DEDIKÁLT., Kétnyelvű román-magyar. Kiadói papírkötésben 326p.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Emlékkönyv Abda község áttelepülésének és temploma felszentelésének 150. évfordulójára. Szerk.: Somogyi Éva, Figler András. Abda, 1995., Abda Község Önkormányzata, 122 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
1
22196.

Emlékkönyv Abda község áttelepülésének és temploma felszentelésének 150. évfordulójára. Szerk.: Somogyi Éva, Figler András. Abda, 1995., Abda Község Önkormányzata, 122 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Barsi Ernő: Abdai néphagyományok Kaszás Ferencné Somogyi Teréz emlékezetében. Abda, 1995., Abda Község Önkormányzata, 146 p. Kiadói papírkötés.
1
22197.

Barsi Ernő: Abdai néphagyományok Kaszás Ferencné Somogyi Teréz emlékezetében. Abda, 1995., Abda Község Önkormányzata, 146 p. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Zselici dolgozatok V. Szerk.: Jáger Mária. Kaposvár, 1981., Somogy m. Múzeumok Igazgatósága, 202 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.
1
22198.

Zselici dolgozatok V. Szerk.: Jáger Mária. Kaposvár, 1981., Somogy m. Múzeumok Igazgatósága, 202 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
"Földrajzi képek. Az ifjuság könyve II. köt.": Hanusz István: Déleurópából föld- és néprajzi képek. Ifjusági Könyvtár.; Hanusz István: Közép-Európából föld- és néprajzi képek. Ifjusági Könyvtár.; Morvay Győző: Egy eltemetett város. (Pompéji.) Ifjusági Könyvtár. Pozsony - Bp., [1896-1897], Stampfel Károly, 110+2;+102+2,+79+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói szecessziós egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
1
22199.

"Földrajzi képek. Az ifjuság könyve II. köt.":
Hanusz István: Déleurópából föld- és néprajzi képek. Ifjusági Könyvtár.;
Hanusz István: Közép-Európából föld- és néprajzi képek. Ifjusági Könyvtár.;
Morvay Győző: Egy eltemetett város. (Pompéji.) Ifjusági Könyvtár. Pozsony - Bp., [1896-1897], Stampfel Károly, 110+2;+102+2,+79+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói szecessziós egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Balla Antal: Budapest szerepe Magyarország történetében. Statisztikai Közlemények 77. köt. 2. sz. Bp., [1935], Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 178+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
1
22200.

Balla Antal: Budapest szerepe Magyarország történetében. Statisztikai Közlemények 77. köt. 2. sz. Bp., [1935], Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 178+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vofkori György: Székelyudvarhely - Várostörténet képekben. Kolozsvár, 1998, Polis. Kiadói vászonkötésben . 147p.. Első kiadás.
1
22201.

Vofkori György: Székelyudvarhely - Várostörténet képekben. Kolozsvár, 1998, Polis. Kiadói vászonkötésben . 147p.. Első kiadás.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Grúz János: Heves város története. Heves, 2009. 335p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
22202.

Grúz János: Heves város története. Heves, 2009. 335p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Galambosné Visy Mária - Horváth Imre Szaniszló: Rábapordány 1900-1965. A Rábaköz bölcsőjében. [Cegléd], 2009, szerzői kiadás, 172 p.+ 46 t. Kiadói papírkötés.
1
22203.

Galambosné Visy Mária - Horváth Imre Szaniszló: Rábapordány 1900-1965. A Rábaköz bölcsőjében. [Cegléd], 2009, szerzői kiadás, 172 p.+ 46 t. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Péter László Az ezeréves Szőreg. Megjelent 500 példányban. DEDIKÁLT! Szeged-Szőreg, 2011. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
22204.

Péter László Az ezeréves Szőreg. Megjelent 500 példányban. DEDIKÁLT! Szeged-Szőreg, 2011. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Pándy Tamás: 100 éves falu a Városban. Pestszentimre. 1998, Dr. Széky Endre Pestszentimre Történeti Társaság. 351 p + XVI. t. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban, gazdag képanyaggal.
1
22205.

Pándy Tamás: 100 éves falu a Városban. Pestszentimre. 1998, Dr. Széky Endre Pestszentimre Történeti Társaság. 351 p + XVI. t. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban, gazdag képanyaggal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse