Hajrá honvéd - Erdélyért. Erdélyi vonatkozású dalok gyűjteménye a magyar katonaszellem szolgálatára. Bp., 1940, Vitézi Rend Zrínyi Csoportja, 46 p. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, az elülső borító alsó sarkán kis hiánnyal.
vitéz Hefty Figyes: Repülők előre. József kir. herceg előszavával. hn., én., nyn., 4+319+1 p. Az eredeti Franklin kiadás modern reprint kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
vitéz Hefty Figyes: Mégis repültünk! ... hn., én., nyn., 313+3 p. Az eredeti Stádium-féle kiadás modern reprint kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Leitfaden der Allgemeinen Kriegsgeschichte. Zum gebrauche an den K. u. K. Militär-akademien und für das Selbststudiums. Wien, 1896, L. W. Seidel & Sohn, XVI+568 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel, névbejegyzéssel.
Alapkiképzés 2. füzet: Jelek és jelzések. Ideiglenes szabályzat a honvédség összes alakulatai számára. Bp.,[1939.], Stádium, 150 p. Oldalszámozáson belül szövegközti ábrákkal gazdagon illusztrált szakmunka a katonai vezénylés, katonai térképészet, tájékozódás és hírközlés témaköréből, a csapattestek, útakadályok, vezénylési mozdulatok, kürtjelzések jelrendszerével, a tengelyhatalmi és szövetséges hatalmi repülőgépek felségjelzéseinek színes ábráival. Kiadói papírkötés, foltos.
Tomor László: Harcok az orosz égen. A repülő ember I. köt. Bp.,[1942], Magyar Repülő Sajtóvállalat-Stádium, 162 p.+8 (fekete-fehér képtáblával) t. A mű szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült kötéssel (a könyvtest részben elvált a borítótól.
1927 Ludovikás Levente, a M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia Leventekörének folyóirata, VI. évf. 1. szám, 1927. június. Szerk.: vitéz Rózsás József. Bp., Wodianer F. és Fiai-ny., 64 p.+ 8 (színes) t.+ 2 t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel, hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, sérült, különvált elülső borítóval, a hátsó borító hiányzik.
Bognár István: A győzelmes repülés titkai. Szerk.: - -. Rákosi Béla altábornagy a M. Kir. Honv. Légierők parancsnoka előszavával. Bp., 1942.,(Jövő-ny.) 1 (címkép, fekete-fehér fotó rajta Horthy Miklóssal.) t. + 191 p. 12 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói papírkötés, sérült, kopott kiadói illusztrált papír védőborítóban, sérült gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól, a kötés sérült, szétvált.