Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 90

A határban a Halál kaszál... Fejezetek Prónay Pál feljegyzéseiből. Bp., 1963, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
22993.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Hajrá honvéd - Erdélyért. Erdélyi vonatkozású dalok gyűjteménye a magyar katonaszellem szolgálatára. Bp., 1940, Vitézi Rend Zrínyi Csoportja, 46 p. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, az elülső borító alsó sarkán kis hiánnyal.
22994.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
vitéz Hefty Figyes: Repülők előre. József kir. herceg előszavával. hn., én., nyn., 4+319+1 p. Az eredeti Franklin kiadás modern reprint kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
22995.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
vitéz Hefty Figyes: Mégis repültünk! ... hn., én., nyn., 313+3 p. Az eredeti Stádium-féle kiadás modern reprint kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
22996.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Leitfaden der Allgemeinen Kriegsgeschichte. Zum gebrauche an den K. u. K. Militär-akademien und für das Selbststudiums. Wien, 1896, L. W. Seidel &amp; Sohn, XVI+568 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel, névbejegyzéssel.
22997.

Leitfaden der Allgemeinen Kriegsgeschichte. Zum gebrauche an den K. u. K. Militär-akademien und für das Selbststudiums. Wien, 1896, L. W. Seidel & Sohn, XVI+568 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel, névbejegyzéssel.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Alapkiképzés 2. füzet: Jelek és jelzések. Ideiglenes szabályzat a honvédség összes alakulatai számára. Bp.,[1939.], Stádium, 150 p. Oldalszámozáson belül szövegközti ábrákkal gazdagon illusztrált szakmunka a katonai vezénylés, katonai térképészet, tájékozódás és hírközlés témaköréből, a csapattestek, útakadályok, vezénylési mozdulatok, kürtjelzések jelrendszerével, a tengelyhatalmi és szövetséges hatalmi repülőgépek felségjelzéseinek színes ábráival. Kiadói papírkötés, foltos.
22998.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Tomor László: Harcok az orosz égen. A repülő ember I. köt. Bp.,[1942], Magyar Repülő Sajtóvállalat-Stádium, 162 p.+8 (fekete-fehér képtáblával) t. A mű szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült kötéssel (a könyvtest részben elvált a borítótól.
22999.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Maderspach Viktor: Menekülésem Erdélyből. Szeged, 2013, Lazi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
23000.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
1927 Ludovikás Levente, a M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia Leventekörének folyóirata, VI. évf. 1. szám, 1927. június. Szerk.: vitéz Rózsás József. Bp., Wodianer F. és Fiai-ny., 64 p.+ 8 (színes) t.+ 2 t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel, hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, sérült, különvált elülső borítóval, a hátsó borító hiányzik.
23001.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Bognár István: A győzelmes repülés titkai. Szerk.: - -. Rákosi Béla altábornagy a M. Kir. Honv. Légierők parancsnoka előszavával. Bp., 1942.,(Jövő-ny.) 1 (címkép, fekete-fehér fotó rajta Horthy Miklóssal.) t. + 191 p. 12 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói papírkötés, sérült, kopott kiadói illusztrált papír védőborítóban, sérült gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól, a kötés sérült, szétvált.
23002.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Zrínyi Miklós hadtudományi munkái. Bp., 1957, Zrínyi Honvéd Kiadó, 494+[2] p.+ 4 t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 5000 példányban.
23003.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Zilahy Ferenc: Kecskeméttől Szarajevoig. Napló az 1878. évi boszniai hadjáratából. 2004, Oskar. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23004.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF