Es ist zu lizitieren
23002.
Bücher: Militaria
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 HUF
Bognár István: A győzelmes repülés titkai. Szerk.: - -. Rákosi Béla altábornagy a M. Kir. Honv. Légierők parancsnoka előszavával. Bp., 1942.,(Jövő-ny.) 1 (címkép, fekete-fehér fotó rajta Horthy Miklóssal.) t. + 191 p. 12 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói papírkötés, sérült, kopott kiadói illusztrált papír védőborítóban, sérült gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól, a kötés sérült, szétvált.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |