Babiczky Ede - Tóth Gyula: A Botond Bajtársi Egyesület évkönyve I. 1921/22 - 1936/1937. Szeged, 1938, Botond Bajtársi Egyesület Vezérsége. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Az öt világrész harca. Az uj világháború történetk második része 1941. XI-től 1942 XI-ig. Bp.,1943., Pesti Hírlap Rt. (Légrády-ny.), 79+1 p. Fekete-fehér képanyaggal, térképekkel illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötésben.
Robert L. O'Connell: A kard lelke. A fegyverek és a hadviselés története az őskortól napjainkig. John Batchelor illusztrációival. Ford.: Molnár György. [Debrecen, 2005], Gold Book. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Nyirádi Szabó Imre: Egy gép nem tért vissza... Bp., 1942, Grill Károly, 279+(1) p. A borító Fenyves Sándor munkája. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
A láthatatlan katonák. MH 34. Bercsényi László Különleges Műveleti Zászlóalj. / The Invisible Soldiers. HDF 34th 'László Bercsényi' Special Oparations Battalion. Csapathagyományok. Bp., 2007, Zrínyi, 119+[1] p. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Ashihei Hino: Jelentenivalónk nincs. Egy japáni katona feljegyzései. Ford.: Ruzitska Mária. Bp., [1940], Singer és Wolfner, 384 p. Átkötött egészvászon-kötésben. A mű szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott, fasiszta és szovjetellenes könyvek listáján.
Verebélyi Kincső: Célra tarts! Festett lőtáblák Magyarországon. Bp., 1988, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.