Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 90

Rustow V.: Az 1870-71-ki porosz-francia háború. Pest, 1871, Ráth Mór. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
23029.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Albert Ferenc: Poklok földjén. Útleírások prózában, versben, képekben. DEDIKÁLT! 2019. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
23030.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
23031.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Marjay Frigyes: Szegedtől - Uzsokig... 1919-1939. Bp., [1939], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 203+(1) p.+ XXXII (fekete-fehér képek) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-1946-ban betiltott könyvek listáján.
23032.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Joachim Toeche-Mittler: Armeemärsche. III. Teil. Die Geschichte unserer Marschmusik. Neckargemünd, 1975, Kurt Vowinckel. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23033.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Az Érdekes Újság háborús albuma. II. füzet. Bp., Légrády-ny., 1 (tartalomjegyzék) sztl. lev.+ 12 (fekete-fehér fénynyomatok) t. Kiadói papírmappa, sérült, szakadt, foltos mappával.
23034.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Wolfram Dornik: Des Kaisers Falke. Wirken und Nach-Wirken von Franz Conrad von Hötzendorf. Mit einer Nachbetrachtung von Verena Moritz und Hannes Leidinger. Innsbruck, 2013, Studienverlag, 279+(1) p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23035.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
23036.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Walther Dahl (szerk.): Ehrenbuch des deutschen Soldaten. München, 1986, FZ-Verlag, 527+[1] p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
23037.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Willy Peter Reese: Mir selber seltsam fremd. Die Unmenschlichkeit des Krieges. Russland 1941-44. Szerk.: Stefan Schmitz. H.n., 2003, Claasen. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23038.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Klaus Borchert: Die Generalfeldmarschälle und Großadmiräle der Wehrmacht. Wölfersheim-Berstadt, 1994, Podzun-Pallas. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23039.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Armin Böttger: Durchkommen war alles. Mit der Kamera bei der 24. Panzerdivision. Berg am See,1990,Vowinckel. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23040.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF