Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 65

Lehr - Taschenbuch für den Garten-, Landschaftsbau. Paul Parey, 1975. 826p. + 1 kih t. Kiadói nyíl kötésben
23756.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Saint Hilaire, Josephine: Die wahre Kochkunst, oder neuestes geprüftes und vollständiges Pester Kochbuch. [...] Neu bearbeitet und vermehrt von Emil Wiesner. Bp., [1914], Athenaeum, 502 p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, viseltes állapotban, hiányzó gerinccel, különvált hátsó kötéstáblával, helyenként foltos lapokkal, néhány sérült, kijáró lappal.
23757.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Tolnai Kálmán: Gombagyűjtők szakácskönyve. I-II. köt. Bp., 1984, Nyomdaipari Grafikai Vállalat, (Ságvári-ny.) Minikönyvek. Számozott (79./500 és 76./500) példányok. Kiadói egészvászon-kötések.
23758.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Schandl József: A sertés tenyésztése. Állattenyésztéstan IV. rész. Bp., 1928., Eggenberger, IV+142 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kopott, foltos borítóval.
23759.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
23760.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Ankenbrand, Lisbeth: Die Rohkostküche. Gesundheit durch vitaminreiche Nahrung. Stuttgart, 1928, Süddeutsches Verlagshaus. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kisebb lapszéli ázásnyomokkal, tulajdonosi bejegyzéssel.
23761.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tolnai Kálmán: Horgászok szakácskönyve. [Bp.], 1983, Ságvári Nyomda. Minikönyv.Számozott (396./500) példányban! Kiadói műbőr kötés.
23762.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Hamvas Béla: Philosophie des Weins. Bp., 2013. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23763.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Hamvas Béla: The Philosophy of Wine. Bp., 2013. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23764.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
A bor géniusza. In memoriam Hamvas Béla. A szövegeket válogatta és a fotókat készítette: Szél Ágnes. A szerkesztő és fotóművész, Szél Ágnes (1944-) építész által DEDIKÁLT és benne a névjegykártyájával is! [Bp., 2002.], Panoráma. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar, angol és német és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23765.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Michael Rudolf: Die hundert besten Biere der Welt. Photographiert von Ivo Schweikhart. A szerző által DEDIKÁLT példány! Münster in Westfalen,2006,Oktober Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23766.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Illa Andreae: Alle Schnäpse dieser Welt. Das internationale Buch der flüssigen Genüsse. Stuttgart,1973,Seewald Verlag. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
23767.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF