(Garai Ferencné) Teréz néni: Alföldi magyar szakácskönyv és házi cukrászat. A Szegedi Polgári Konyha főzőkönyve. A mindennapi ételeknek mintegy ötszáz kipróbált receptjét összeállította: - - (Garai Ferencné.) Bp., [1941]. Lingua,(Wodianer F. és Fiai Rt.-ny.),128 p. Kiadói illusztrált kartonált kötésben, amatőr módon javított, pótolt gerinccel, és javított kötéssel, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, hiánytalan állapotban. Ritka!
Kertészet és polgárosodás (Az európai szőlészeti-borászati-kertészeti ismeretek oktatása, szaktanácsadása a Georgikonban és a Keszthelyi Uradalomban, a 18. sz. végétől a 19. sz. közepéig). Szerk.: Csoma Zsigmond. Centrál Európa Alapítvány: Budapest, 1997. 366p. Kiadói papírkötésben, új állapot
Szűcs Henrik Mihály: "A szent küldetés..." GastroCamelot Trilógia. Egy csukott ajtó előtt állok az elmémmel s kezemben egy könyvvel. De csak akkor juthatok tovább, ha mindet kinyitom előtte. Bp., 2020, Szerzői, (Pauker-ny.), 299 p. Megjelent magánkiadásban 500 példányban. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.