Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 65

Simon Tibor - Csapody Vera: Kis növényhatározó. Bp., 1973, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
23780.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vegyes szakács- / receptfüzet tétel, közte Dr. Oetker süteményreceptek, Váncza Sütőpor receptkönyv, összesen 7 db, változó állapotban, sérülésekkel, borítóhiányokkal
23781.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kaplonyi Károly: Mezőgazdasági kiskalauz. Bp., 1962., Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
23782.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dr. Hortobágyi Tibor (szerk.): Növényhatározó I-II. Bp., 1962, Tankönyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
23783.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Tóth Erika Katalin: A halfőzés művészete. Bp.,2002, Vitalon Etalon, 168 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
23784.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Horst Scharfenberg: Sekt Perlendes Deutschland. Bern - Stuttgart,1993,Hallwag Verlag, 399 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
23785.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Atanaszov, Dimiter: A dohány termesztése. Bp., 1959, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
23786.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Brüklerné Buday Ella: Így főzünk ma. Bp., 1959, Minerva, 355+[1] p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. + Krámer Mihályné - Szőke Sándorné: Vitamin = egészség. Bp., é.n., Medicina, 45+[3] p. Kiadói tűzött papírkötés.
23787.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Hatvany Lili (szerk.): Ételművészet, életművészet. [Bp., 1937], Színházi Élet, 256+[22] p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval.
23788.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Andrássovich Géza: Házinyúltenyésztés és értékesítés. Bp., 1920, Pátria, 105+[1] p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként foltos lapokkal, az utolsó lap kijár.
23789.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1936 Méhészet, az Alföldi-, Alcsút és Vidéke-, Mosonmegyei- Méhészegyesületek, Mezőtúr és Vidéke Méhészkör hivatalos lapja XXXIII. évf. 15-16., 17-18., 19-20., 21-22. számai (4 db), változó állapotban, részben foltos.
23790.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
N. N. Prosztoszerdov: A borkóstolás alapjai. Ford.: Leitner Jenő. H.n., é.n., magánkiadás, 94 p. Modern reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
23791.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF