Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 65
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3459449
23780
524
Books: Gastronomy and Gardening
Simon Tibor - Csapody Vera: Kis növényhatározó. Bp., 1973, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3405095
23781
524
Vegyes szakács- / receptfüzet tétel, közte Dr. Oetker süteményreceptek, Váncza Sütőpor receptkönyv, összesen 7 db, változó állapotban, sérülésekkel, borítóhiányokkal noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3408980
23782
524
Kaplonyi Károly: Mezőgazdasági kiskalauz. Bp., 1962., Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3464726
23783
524
Dr. Hortobágyi Tibor (szerk.): Növényhatározó I-II. Bp., 1962, Tankönyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3439741
23784
524
Tóth Erika Katalin: A halfőzés művészete. Bp.,2002, Vitalon Etalon, 168 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3405699
23785
524
Horst Scharfenberg: Sekt Perlendes Deutschland. Bern - Stuttgart,1993,Hallwag Verlag, 399 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3440875
23786
524
Atanaszov, Dimiter: A dohány termesztése. Bp., 1959, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3490497
23787
524
Brüklerné Buday Ella: Így főzünk ma. Bp., 1959, Minerva, 355+[1] p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. + Krámer Mihályné - Szőke Sándorné: Vitamin = egészség. Bp., é.n., Medicina, 45+[3] p. Kiadói tűzött papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3490509
23788
524
Hatvany Lili (szerk.): Ételművészet, életművészet. [Bp., 1937], Színházi Élet, 256+[22] p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3502780
23789
524
Andrássovich Géza: Házinyúltenyésztés és értékesítés. Bp., 1920, Pátria, 105+[1] p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként foltos lapokkal, az utolsó lap kijár. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3502766
23790
524
1936 Méhészet, az Alföldi-, Alcsút és Vidéke-, Mosonmegyei- Méhészegyesületek, Mezőtúr és Vidéke Méhészkör hivatalos lapja XXXIII. évf. 15-16., 17-18., 19-20., 21-22. számai (4 db), változó állapotban, részben foltos. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3387094
23791
524
N. N. Prosztoszerdov: A borkóstolás alapjai. Ford.: Leitner Jenő. H.n., é.n., magánkiadás, 94 p. Modern reprint kiadás. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF