Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 608

Pallai Sándor: Ötvösség, nemesfémipar, divatékszer készítés. Ipari szakkönyvtár. Bp., 1983, Műszaki Könyvkiadó. Negyedik, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas állapotban.
23170.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki, 479+1 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Az adattárban fémjelzésekkel: próbabélyegekkel és mesterjegyekkel. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
23171.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Albus, Anita: The Art of Arts. Rediscorvering Painting. 2001, University of California Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23172.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Ghirardo, Diane: Architecture after Modernism. London, 1996, Thames and Hudson. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23173.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Ujfalussy István festőművész, író. Ukrajna kiváló népoktatója. Festményeim, írásaim. DEDIKÁLT! 2019. Kartonált kötés, jó állapotban.
23174.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Szalay Lajos hatvan rajza. Kassák Lajos előszavával. Püski Sándor által DEDIKÁLT! New York, 1980, Püski. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23175.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Manfred Meinz: Schönes altes Silber. Keysers Handbuch für Sammler und Liebhaber. Gütersloh, 1987, Prisma Verlag. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
23176.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Bóta Gábor - Gyémánt László: Gyémántográfia. Gyémánt László által DEDIKÁLT! Bp., Duna Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23177.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
23178.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Milan Konjovic jugoszláv festőművész kiállítása. Szerk:: Sinkovits Péter. A művész, Milan Konjovićc (1898-1993) zombori szerb festőművész által DEDIKÁLT példány! (Bp., 1971, "Pátria"-ny. Kiadói papírkötés, a füzet levált a borítótól, foltos.
23179.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Shanes, Eric: Dali. Mesterművek. 1991, Corvina. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
23180.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Kinsky aukciós katalógus órák és ékszerek témakörben, 2023.
23181.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF