Plakat

Zahl der Lose: 231

Gönczi Béla (1934-): Richard III (plakátterv). Tempera, papír. Jobb alsó sarkában jelzett. Apró lapszéli szakadásokkal. 70x50 cm.
11334.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Gönczi Béla (1934-): Szép tiszta virágos Budapestért mozgalom, 1980. Plakát, papír. Jelzett a plakáton. MVK. OVB. 40,5x27,5 cm.
11335.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Gönczi Béla (1934-): Törődjünk többet az idősekkel, Magyar Vöröskereszt, 1981. Plakát, papír. Jelzett a plakáton. Kossuth Nyomda. 24,5x17 cm.
11336.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
1969 Hajnal Gabriella faliszőnyeg kiállítása, Bp. Kiállítási plakát, papír, Kossuth Nyomda. Lengyel jelzéssel a plakáton. Hajtásnyomokkal. Feltekerve. 80×56,5 cm
11337.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1973 Halálgyár az esőerdőben, filmplakát, papír, Egyetemi Nyomda, hajtásnyomokkal, 57x41 cm
11338.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1967 Hő- és fénysugárzás ártalmai ellen védjük (...), felvilágosító plakát, papír, Offset-nyomda, hajtva, lapszéli sérülésekkel, 69,5x49,5 cm
11339.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1964 Holló László grafikái, Magyar Nemzeti Galéria. Plakát, ofszet, papír. Katona jelzéssel a plakáton. Fotó: Petrás István. Offset Nyomda. Feltekerve. Lapszéli apró sérülésekkel. Gyűrődésekkel. 82×56 cm
11340.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Homolya Gábor (1956-): Budapest nagydíj, Nemzetközi Atlétikai Verseny, Népstadion, 1980. Ofszet, papír, jelzett a plakáton, Kartográfiai Vállalat, feltekerve, lapszéli apró szakadásokkal és gyűrődésekkel, 96x67 cm
11341.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1982 Így élünk az úttörőgárda egészségőr szakalegységben, palkát, papír, Kartográfiai Vállalat, Bp., feltekerve, apró lapszéli szakadással, 49,5x69 cm
11342.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1960 Japán művészete az Edo korszakban villamosplakát, lapszéli apró szakadásokkal, 14x27 cm
11343.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
2017 John Wick: 2. felvonás és A sötét ötven árnyalata, kétoldalas filmplakát, hajtásnyomokkal, apró lapszéli szakadásokkal, 80×56 cm
11344.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Jules-Alexandre Grün (1868-1938): La Cigale, modern reprint plakát, Antik Print, Amsterdam kiadása. Hajtva. Lapszéli apró szakadásokkal. 82x56 cm
11345.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen