Plakat

Zahl der Lose: 231

1974 Szentendrei Nyár. Plakát, ofszet, papír, Atheaneum Nyomda, feltekerve, hajtásnyommal, 67,5x48 cm
11406.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1960 Szeptemberben a Fővárosi Nagycirkuszban - Kínai cirkusz, villamosplakát, 23,5x16,5 cm
11407.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1968 Szilvásy Nándor (1927-2011): Az utolsó kör c. film villamosplakátja, Bp., Egyetemi Nyomda, jelzett a plakáton, lapszéli apró szakadásokkal, 23,5x16,5 cm
11408.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Szilvásy Nándor (1927-2011): Finn kulturális hét, Magyar Nemzeti Galéria, plakát, papír, jelzett a plakáton, feltekerve, lapszéli szakadással, 82x57 cm
11409.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Szirányi István (1951-): Vörös föld. Filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset és Játékkártya Nyomda, hajtásnyomokkal, apró lapszéli gyűrődésekkel, 81x56,5 cm
11410.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1963 Szőnyi István emlékkiállítása, Magyar Nemzeti Galéria, plakát, ofszet, papír, Offset Nyomda, feltekerve, hajtásnyomokkal, ázásfoltokkal, apró lapszéli szakadásokkal, lap hátoldalán akasztók rögzítve, 70x50 cm
11411.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1972 Távol-Kelet, ipar, bányászat és külkereskedelem, szemléltető-oktató plakát térképpel, papír, Kartográfiai Vállalat, kiadja: Kossuth Könyvkiadó, feltekerve, apró lapszéli sérülésekkel, 66×94 cm
11412.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
11413.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
2022 Thor, szerelem és mennydörgés c. mozifilm filmplakát, papír, jelzés nélkül, feltekerve, kisebb gyűrődésekkel, apró lapszéli szakadásokkal, 98x68 cm
11414.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1983 Tornász VB Bp., kisplakát, villamosplakát, papír, Offset és Játékkártya Nyomda. 23,5x17 cm
11415.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tóth Antal, Tónió (1960-): The Golden team of Hungary. Nyomat, plakát, papír. Jelezve jobbra lent (filctollal). Feltekerve. 48x68 cm
11416.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Tóth László (1957-): Mennyei seregek, 1983. Filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset és Játékkártya Nyomda, 81x56,5 cm
11417.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen