https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Plakat

Zahl der Lose: 231

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Tábor (Taupert) János (1890-1956), Dankó Ödön (1889-1958): "Hungary's fate of old", 1920. Chromoilitográfia, papír. Jelzett a plakáton. Besskó Károly plakát és címkegyár. Kiadja Magyarország Területi Épségének Védelmi Ligája. Angol ny. irredenta plakát. 63x96 cm. Apró sérülésekkel a szélén, feltekerve.
1
11202.

Tábor (Taupert) János (1890-1956), Dankó Ödön (1889-1958): "Hungary's fate of old", 1920. Chromoilitográfia, papír. Jelzett a plakáton. Besskó Károly plakát és címkegyár. Kiadja Magyarország Területi Épségének Védelmi Ligája. Angol ny. irredenta plakát. 63x96 cm. Apró sérülésekkel a szélén, feltekerve.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
cca 1990 kb. 60 db kiállítási plakát, részben Kassák- és Vasarely Múzeum, közte néhány reprodukciós nyomat, papír, feltekerve, vegyes állapotban, klf. méretekben.
1
11203.

cca 1990 kb. 60 db kiállítási plakát, részben Kassák- és Vasarely Múzeum, közte néhány reprodukciós nyomat, papír, feltekerve, vegyes állapotban, klf. méretekben.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
cca 1980-2000 kb. 60 db kiállítási plakát, részben Kassák-Múzeum, papír, feltekerve, vegyes állapotban, klf. méretekben.
1
11204.

cca 1980-2000 kb. 60 db kiállítási plakát, részben Kassák-Múzeum, papír, feltekerve, vegyes állapotban, klf. méretekben.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
1970 Kondor Béla festőművész kiállítása, Műcsarnok. Plakát, ofszet, papír. Offset-Nyomda Hajtásnyomokkal. Lapszéli szakadásokkal. Alján ázásnyomokkal. Feltekerve. 82×56 cm
1
11205.

1970 Kondor Béla festőművész kiállítása, Műcsarnok. Plakát, ofszet, papír. Offset-Nyomda Hajtásnyomokkal. Lapszéli szakadásokkal. Alján ázásnyomokkal. Feltekerve. 82×56 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
1971 Czóbel kiállítás a Műcsarnokban. Plakát, ofszet, papír. Offset-Nyomda Hajtásnyomokkal. Lapszéli kisebb szakadásokkal. Feltekerve. 80×56,5 cm
1
11206.

1971 Czóbel kiállítás a Műcsarnokban. Plakát, ofszet, papír. Offset-Nyomda Hajtásnyomokkal. Lapszéli kisebb szakadásokkal. Feltekerve. 80×56,5 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Papp Gábor (1918-1982): Konecsni György kiállítása, Műcsarnok, 1968. Plakát, ofszet, papír. Offset-Nyomda. Hajtásnyomokkal. Lapszéli sérülésekkel. Lap alján ázásnyomokkal. Feltekerve. 83×59,5 cm
1
11207.

Papp Gábor (1918-1982): Konecsni György kiállítása, Műcsarnok, 1968. Plakát, ofszet, papír. Offset-Nyomda. Hajtásnyomokkal. Lapszéli sérülésekkel. Lap alján ázásnyomokkal. Feltekerve. 83×59,5 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1986 Go-kart O.B. III., Kecskemét, Dutép Stadion. Autósport plakát, papír. Hajtásnyommal. 44,5×31 cm
1
11208.

1986 Go-kart O.B. III., Kecskemét, Dutép Stadion. Autósport plakát, papír. Hajtásnyommal. 44,5×31 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
cca 1986 Go-kart OB I., Kecskemét, Dutép SC. Autósport plakát, papír. Kisebb gyűrődésekkel. 45,5×32 cm
1
11209.

cca 1986 Go-kart OB I., Kecskemét, Dutép SC. Autósport plakát, papír. Kisebb gyűrődésekkel. 45,5×32 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1954 Derkovits Gyula emlékkiállítás az Uj Magyar Képtárban, Országos Szépművészeti Múzeum. Plakát, papír. Plakát és Címkenyomda. Hajtásnyomokkal. Lapszéli kisebb szakadásokkal. Feltekerve. 69,5×47,5 cm
1
11210.

1954 Derkovits Gyula emlékkiállítás az Uj Magyar Képtárban, Országos Szépművészeti Múzeum. Plakát, papír. Plakát és Címkenyomda. Hajtásnyomokkal. Lapszéli kisebb szakadásokkal. Feltekerve. 69,5×47,5 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1967 Vásárhelyi Őszi Tárlat, Tornyai János Múzeum. Plakát, ofszet, papír. Offset Nyomda. Hajtásnyomokkal. Lapszéli apró szakadásokkal. Feltekerve. 82×57 cm
1
11211.

1967 Vásárhelyi Őszi Tárlat, Tornyai János Múzeum. Plakát, ofszet, papír. Offset Nyomda. Hajtásnyomokkal. Lapszéli apró szakadásokkal. Feltekerve. 82×57 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1939 Ez Berry őrmester (Sergeant Berry). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Hans Albers és mások szereplésével. Litográfia, papír. Tobis Film. Rovenszky Unitas Nyomda. Kisebb lapszéli szakadásokkal, javításokkal. Hajtásnyomokkal. 95x31,5 cm. / Vintage rare Hungarian movie poster of the German movie "Sergeant Berry" starring Hans Albers, lithograph on paper, minor tears on the edges
1
11212.

1939 Ez Berry őrmester (Sergeant Berry). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Hans Albers és mások szereplésével. Litográfia, papír. Tobis Film. Rovenszky Unitas Nyomda. Kisebb lapszéli szakadásokkal, javításokkal. Hajtásnyomokkal. 95x31,5 cm. / Vintage rare Hungarian movie poster of the German movie "Sergeant Berry" starring Hans Albers, lithograph on paper, minor tears on the edges

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
1940 Egy nő miatt. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Emma Gramatica és mások szereplésével. Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula Nyomda. Kisebb lapszéli szakadásokkal, sérülésekkel. Hajtásnyomokkal. 95x31 cm. / Vintage rare Hungarian movie poster of the Italian movie starring Emma Gramatica, lithograph on paper, minor tears on the edges
1
11213.

1940 Egy nő miatt. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Emma Gramatica és mások szereplésével. Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula Nyomda. Kisebb lapszéli szakadásokkal, sérülésekkel. Hajtásnyomokkal. 95x31 cm. / Vintage rare Hungarian movie poster of the Italian movie starring Emma Gramatica, lithograph on paper, minor tears on the edges

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar



Die Auktionsgegenstände können in der Darabanth Galerie, Paulay Ede u. 25-27, besichtigt und abgeholt werden.

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr



Wenn Sie einen Kauf in der Kunstauktion tätigen, senden wir Ihre Artikel in einem separaten Paket, da sie von einem anderen Büro aus versendet werden.

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse