Plakat

Zahl der Lose: 231

2002 Palio di Ferrara, olasz lóverseny plakát. Feltekerve, hajtásnyomokkal, kisebb gyűrődésekkel. 70x33 cm
11382.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
1970 Paulikovics Pál kiállítása. Plakát, ofszet, papír, Offset Nyomda, feltekerve, hajtásnyommal, 68x48 cm
11383.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Pecsenke József (1942-1989): ,,N. N. A halál angyala", filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset-nyomda, 58x41,5 cm. Sérült. Magyar pop art stílusú plakát!
11384.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Pinczehelyi Sándor (1946-): Coca-Cola (cím nélkül), 2025. Print, papír, jelzett, hátoldala kiállítási meghívó, 20x20 cm.
11385.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
1983 Pócs Péter (1950-): Szerencsés Dániel, magyar filmplakát, villamosplakát, rendezte: Sándor Pál, fényképezte: Ragályi Elemér, ofszet, jelzett a nyomaton, hátoldalán Puskin Mozi hirdetése, 23,5x16,5 cm
11386.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1983 Pócs Péter (1950-): Vérszerződés, magyar filmplakát, villamosplakát, rendezte: Dobray György, jelzett a nyomaton, 24,5x17,5 cm
11387.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1998 Pozsony/Bratislava, Természet és művészet. Kiállítási plakát, papír, jelzés nélkül, feltekerve, 100×66 cm
11388.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
1993 Printexpo '93, Szunyoghy András művével illusztrált, plakát. Szitanyomat, papír. Jelzett a plakáton. 59×42 cm
11389.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
1967 Rajz és akvarell Franciaországban, Műcsarnok (Arp, Chagall, Delaunay, Ernst, Giacometti, Hajdu, Hartung, Picasso, Vasarely stb.). Killítási plakát, ofszet,, papír. Jelzés nélkül. Offset-nyomda. Feltekerve. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 68×47 cm
11390.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Révész Antal Wigner Judit: Alfa Romeo és Júlia (Latinovits Zoltán, Ruttkai Éva, Major Tamás), filmplakát, villamosplakát, jelzett a plakáton, Offset és J. Nyomda, 24x16,5 cm. Magyar pop art plakát!
11391.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
2011 Rohanás, magyar filmplakát, papír, feltekerve, apró lapszéli gyűrődésekkel és szakadássokkal, 97,5x68 cm
11392.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Rokonok. Szabó István filmje. Móricz Zsigmond regénye alapján. Csányi Sándor, Eperjes Károly, Tóth Ildikó, Kállai Ferenc. Plakát, papír. Hajtásnyomokkal. 41x29,5 cm
11393.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen