Plakat

Zahl der Lose: 231

1970 Kajári, kiállítás a Magyar Nemzeti Galériában, plakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset-nyomda, feltekerve, 83x56,5 cm
11346.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kakasy Éva (1950-): Az ígéret földje, 1976, rendezte: Andrzej Wajda, villamosplakát, Bp., Zrínyi Nyomda, jelzett a plakáton, hátoldalán a film ismertetője, 23x16 cm
11347.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1973 Kassák kiállítás a Petőfi Irodalmi Múzeumban. Plakát, papír. Magyar Hirdető. 1500 példány. 25×34 cm
11348.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
1982 Katonadolog, filmplakát, papír, Egyetemi Nyomda, hajtásnyomokkal, egészen apró lapszéli szakadásokkal, 56x41 cm
11349.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kemény György (1936-): Szikrázó lányok, Bacsó Péter színes filmje, filmplakát, villamosplakát, jelzett a plakáton, Offset és J. Nyomda, 23,5x17 cm. Magyar pop art plakát!
11350.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Kemény György (1936-): Szórakozás?, 1971. Plakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Zrínyi Nyomda, 83,5x57 cm. Feltekerve.
11351.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
1979 Kéz kezet mos, filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset és Játékkártya Nyomda, feltekerve, bal felső sarkában sérült, 57x39,5 cm
11352.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
2013 Kolibri-kód, filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli apró gyűrődésekkel és szakadással, 97,5x68 cm
11353.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kolozsváry György (1919-2004): Forradás c. film villamosplakátja, Bp., Egyetemi Nyomda, jelzett a plakáton, lapszéli apró szakadásokkal, 25,5x17,5 cm
11354.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1976 Kőmíves István (1949-2007): Narancsszínű tüzek éjszakája, filmplakát / moziplakát, ofszet, papír, Bp., Offset és J. Ny., 2090 pld., hajtva, apró lapszéli sérülésekkel, 81x56,5 cm
11355.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1985 Konok Tamás, Hetey Katalin, Galerie L'Embellie, Montreux (Svájc), kiállítási plakát, ofszet, papír, 50×29,5 cm
11356.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
2011 Koszorúslányok, filmplakát, papír, feltekerve, néhány kevés apró gyűrődéssel, 98x68 cm
11357.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen