Plakat

Zahl der Lose: 231

cca 1985 Lamborghini Countach, Brad Wagner felvétele, Autobahn Graphics, printed in Japan, papír, bal alsó sarkában apró gyűrődéssel, 40,5x51 cm
11298.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
cca 1960 Maklári Ernő: Olvassa el az egészségügyi felvilágosítást. Plakát, papír, jelzett a plakáton, Terv Nyomda, hajtásnyomokkal, 46,5x34 cm
11299.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
cca 1960 Maklári Ernő: Védekezzünk! A rovarok ellen... Egészségügyi felvilágosító plakát, papír, jelzett a plakáton, javított, lapszéli szakadásokkal, 48x68 cm
11300.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
cca 1985 Mike Burstyn in Barnum, holland boradway musical plakát. Hajtva. Lapszéli apró szakadásokkal. Kisebb gyűrődésekkel. 118x82 cm
11301.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
cca 1965 Miklós Radnóti, de scritto verso la morte. Olasz plakát, papír. Hajtásnyomokkal. Lap alján néhány apró folttal. 48×20,5 cm
11302.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1970 Nápoly négy napja kisplakát. 24x16 cm
11303.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1950 Pál György (1906-1986): Első a kötelesség Cséplőgépről teljesítem a beszolgáltatást, a felesleget viszem a piacra. Kommunista propaganda kisplakát. / Hungarian communist propaganda. 23,5x16,5 cm
11304.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
cca 1986 Rocheteau/Madjer Mondial, labdarúgó világbajnokság futballista plakát, hajtás mentén szakadással, apró sérülésekkel, 82×58 cm
11305.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
cca 1958 Tartsuk be a megelőző tűzrendészet szabályait! Tűz esetén értesítsd a tűzoltóságot. Plakát, papír, Állami Nyomda, hajtásnyomokkal, lapszéli szakadásokkal, 49,5x69 cm
11306.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1960 Vilnrotter Miklós (-): Akarod, hogy hamarabb meggyógyuljon? - Feleslegesen ne látogasd kórházban fekvő hozzátartozódat és ismerősödet. Egészségügyi felvilágosító plakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Szikra nyomda, feltekerve,apró sérüléssel, lapszéli kisebb szakadásokkal, 57x39 cm
11307.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1982 Csiki László: Álkulcsok, magyarországi ősbemutató (Polgár Géza, Kuna Károly, Galkó Balázs), Gárdonyi Géza Színház, Eger, plakát, papír, hajtva, lapszéli apró szakadásokkal, ázásnyommal, 83×59 cm.
11308.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
1965 Csonka Mária - Maklári Ernő: Tüdőszűrést idejében! Egészségügyi felvilágosító plakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Athenaeum, lapszéli apró szakadásokkal, 67x47 cm
11309.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen