Stich Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3506189
18313
522
Engravings
1920 Erhardt Ernő (1898-1958) Arad. Litográfia, üvegezett keretben. Tolnay könyvkiadó. Jelzett. 15x24 cm / 24x34 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3506190
18314
522
Engravings
1920 Erhardt Ernő (1898-1958) Erdély. Litográfia, üvegezett keretben. Tolnay könyvkiadó. Jelzett. 15x24 cm / 24x34 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3508798
18315
522
Engravings
ca 1900 kb 70 db műszaki, építészeti témájú metszet a Pallas Lexikonból. 32x24 cm Bányászat, épületek, épületgépészet, mérlegek, szerszámok, rézgyártás, stb noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3479467
18316
522
17000
Engravings
Antik vas faliszéf, belső nyitható rekeszekkel, kulccsal, 26x18 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
17 000 HUF
17 000 20 000 22 000
3504679
18317
522
Engravings
Élisabeth Vigée Le Brun (1755-1842) után Nicolas Henri Jacob (1782-1871) metszése: Marie Antoinette (Mária Antónia) francia királyné portréja. Litográfia, papír, lapszéli sérüléssel, körbevágva, 29,5x21 cm + 2 db acélmetszet paszpartuban, 11,5x16 cm és 16,5x13 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3505510
18318
522
Engravings
cca 1860-1870 B. Schwarz - J. W. Baumann: Radetzky marsall szobra Prágában (Das Radetzky Denkmal in Prag). Acélmetszet, papír, foltos, lapméret: 32x25 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3505509
18319
522
Engravings
cca 1860-1870 B. Schwarz - E.Wagner: Károly főherceg lovasszobra Bécsben (Das Erzherzog Carl Monument in Wien). Acélmetszet, papír, foltos, lapméret: 32x25 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3505508
18320
522
Engravings
cca 1860-1870 B. Schwarz - E.Wagner: A József császár-emlékmű Bécsben (Das Kaiser Joseph Monument in Wien). Acélmetszet, papír, foltos, lapméret: 32x25 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3508777
18321
522
Engravings
ca 1900 10 db történelmi témájú metszet a Pallas lexikonból 32x25 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3508780
18322
522
Engravings
ca 1900 4 db néprajzi témájú litho metszet a Pallas lexikonból 32x25 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3508786
18323
522
Engravings
ca 1900 11 db vegyes témáju metszet a Pallas lexikonból 34x25 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3472816
18324
522
Engravings
Beaulieu: Plan de ville de Seure our Bellegrade. Rézmetszet, ca 1670. 16x11 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen