Stich

Zahl der Lose: 101

1920 Erhardt Ernő (1898-1958) Arad. Litográfia, üvegezett keretben. Tolnay könyvkiadó. Jelzett. 15x24 cm / 24x34 cm
18313.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
1920 Erhardt Ernő (1898-1958) Erdély. Litográfia, üvegezett keretben. Tolnay könyvkiadó. Jelzett. 15x24 cm / 24x34 cm
18314.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
ca 1900 kb 70 db műszaki, építészeti témájú metszet a Pallas Lexikonból. 32x24 cm Bányászat, épületek, épületgépészet, mérlegek, szerszámok, rézgyártás, stb
18315.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Antik vas faliszéf, belső nyitható rekeszekkel, kulccsal, 26x18 cm
18316.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13
Minimales Gebot:
17 000 HUF
17 000 20 000 22 000
Élisabeth Vigée Le Brun (1755-1842) után Nicolas Henri Jacob (1782-1871) metszése: Marie Antoinette (Mária Antónia) francia királyné portréja. Litográfia, papír, lapszéli sérüléssel, körbevágva, 29,5x21 cm + 2 db acélmetszet paszpartuban, 11,5x16 cm és 16,5x13 cm
18317.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
cca 1860-1870 B. Schwarz - J. W. Baumann: Radetzky marsall szobra Prágában (Das Radetzky Denkmal in Prag). Acélmetszet, papír, foltos, lapméret: 32x25 cm
18318.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1860-1870 B. Schwarz - E.Wagner: Károly főherceg lovasszobra Bécsben (Das Erzherzog Carl Monument in Wien). Acélmetszet, papír, foltos, lapméret: 32x25 cm
18319.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1860-1870 B. Schwarz - E.Wagner: A József császár-emlékmű Bécsben (Das Kaiser Joseph Monument in Wien). Acélmetszet, papír, foltos, lapméret: 32x25 cm
18320.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
ca 1900 10 db történelmi témájú metszet a Pallas lexikonból 32x25 cm
18321.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
ca 1900 4 db néprajzi témájú litho metszet a Pallas lexikonból 32x25 cm
18322.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
ca 1900 11 db vegyes témáju metszet a Pallas lexikonból 34x25 cm
18323.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Beaulieu: Plan de ville de Seure our Bellegrade. Rézmetszet, ca 1670. 16x11 cm
18324.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen