Stich

Zahl der Lose: 101

David Laigneau bíboros (1590-1659) rézmetszetű portréja. J, Boulanger rézmetszete 22x16 cm + Francesco Gonzaga (1466-1519) Mantova grófja rézmetszetű portréja. ca 1620 22x13 cm
18277.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Nicolaus Cavalli : Voltaire Zaire c, művének egyik jelenete. Rézmetszet, papír. Paszpartuban 41x31 cm
18278.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Felicité - Hapiness boldogság. ca 1850. Litográfia, Giraud Desmaissons aranyozott fa keretben. 47x62 cm
18279.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Edward Daniel Clarke (1769-1822) - Letitia Byrne (1779-1849): A nagyági bánya Erdélyben (View of the Tellurium Mine at Sekeremb, now called Nagyag, in Transylvania). Acélmetszet, papír, kisebb lapszéli szakadással, gyűrődésekkel, 20,5x27 cm
18280.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Ludwig Rohbock (1820-1883) - Georg Michael Kurz (1815-1883): Nagyvárad (Grosswardein / Oradea). Acélmetszet, papír, lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 19x25,5 cm
18281.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
William Henry Bartlett (1809-1854) - Samuel Bradshaw (1832-1880): Babakáj-szikla (Babacai / Baba Caia), Románia. Acélmetszet, papír, kissé sérült, foltos, 20,5x27,5 cm
18282.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Ludwig Rohbock (1820-1883) - A. Fesca: A zsámbéki templom (Ruine der Kirche zu Zsambek). Acélmetszet, papír, körbevágva, 16x24,5 cm
18283.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Ludwig Rohbock (1820-1883) - F. Foltz: Győr északról (Raab, Nordseite). Acélmetszet, papír, lapszéli szakadással, saroktöréssel, 16x24 cm
18284.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
William Henry Bartlett (1809-1854) - James Charles Armytage (1802-1897): A Kazán-szoros (The Kazan Pass). Acélmetszet, papír, kissé foltos, 20,5x27,5 cm
18285.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Ludwig Rohbock (1820-1883) - Georg Michael Kurz (1815-1883): Vajdahunyad (Hunedoara). Acélmetszet, papír, kissé foltos, 15,5x24 cm
18286.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Ludwig Rohbock (1820-1883) - Franz Hablitschek (1824-1867): Városliget Pesten (Das Stadtwäldchen in Pesth). Acélmetszet, papír, kis lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 17x25,5 cm
18287.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Ludwig Rohbock (1820-1883) - Georg Michael Kurz (1815-1883): A fóti szentegyház (Die neue Kirche in Foth). Acélmetszet, papír, lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 23,5x19,5 cm
18288.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen