Stich

Zahl der Lose: 101

Örmények. Rézmetszet, XVIII. sz. 11x16 cm, 14x21 cm kis szakadás / Armenians copper plate engraving small tear
18301.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Pacséri Császár Sándor (1788-1850), Temes vármegye országgyűlési követének portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 14,5x11 cm
18302.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Brogyányi Gábor (1776-1851), Trencsén vármegye országgyűlési követének portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, kissé foltos, 14,5x11 cm
18303.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Bittó Albert (1777-?), Arad vármegye országgyűlési követének portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 15x10,5 cm
18304.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Bezerédj Ignác (1783-1862), Győr vármegye országgyűlési követe, alispán, udvari tanácsos portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 15x10,5 cm
18305.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Mikanovich Antal fiumei követ portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 15x11 cm
18306.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Almássy Lajos (1765-1838), Szepes vármegye országgyűlési követe, alispán, táblabíró portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 14,5x10,5 cm
18307.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Adamich András (1766-1828), Fiume országgyűlési követének portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 14,5x10,5 cm
18308.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Szerencsy István (1793-1850) királyi személynök portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 15x11 cm
18309.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): kisjókai Takács Gáspár (1786-1831), Pozsony vármegye országgyűlési követe, alispán portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 15x11 cm
18310.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
cca 1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Gróf Brunswick József (1750-1827) főispán, tárnokmester, országbíró portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 14,5x11 cm
18311.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
18312.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen