Ludwig Rohbock (1820-1883) - Johann Poppel (1807-1882): Eger délről (Erlau, Mittagsseite). Acélmetszet, papír, kissé foltos, törésnyommal, 19,5x24,5 cm
William Henry Bartlett (1809-1854) - Edward Brandard (1819-1898): Trikule, Szinice / Szvinica, Vaskapu-szoros (Drey Kule, Swinitza with remains of the Roman fort). Acélmetszet, papír, kissé foltos, 20,5x27,5 cm
Barabás Miklós (1810-1898): Czuczor Gergely (1800-1866) bencés szerzetes, költő, nyelvtudós portréja. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Pest, Grimm Vilmos-ny., körbevágva, foltos, kissé gyűrött, 24x16,5 cm
3 db templomokat ábrázoló metszet: Pécsi főtemplom, Szombathelyi főtemplom, Veszprémi főtemplom. Rézmetszet, papír, jelzettek a metszeten, változó állapotban, lapméret: 19x13 cm körül
Perlaszka Domokos (1801-1846) 3 db metszete: Váci főtemplom, Nagyváradi főtemplom, Gannai sírbolt. Rézmetszet, papír, változó állapotban, kisebb lapszéli sérülésekkel, részben foltos, lapméret: 21x13,5 cm körül
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - A. Fesca: Vágvölgye Lipótvára,- Galgócz-s gróf Erdödy várával. Acélmetszet, papír, lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 15x24 cm
Robert Batty (1789-1848) - Robert Acon (1792-1880): Pozsony, látkép a várból (View from the Castle, Presburg). Acélmetszet, papír, körbevágva, 14x22 cm
Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. M. Kolb: A görög egyház az Aldunasoron Pesten (Die Griechische Kirche a. d. unteren Donauzeile in Pesth). Acélmetszet, papír, kissé viseltes állapotban, körbevágva, 15x21 cm