Stich

Zahl der Lose: 101

Ludwig Rohbock (1820-1883) - Johann Poppel (1807-1882): Eger délről (Erlau, Mittagsseite). Acélmetszet, papír, kissé foltos, törésnyommal, 19,5x24,5 cm
18289.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
William Henry Bartlett (1809-1854) - Edward Brandard (1819-1898): Trikule, Szinice / Szvinica, Vaskapu-szoros (Drey Kule, Swinitza with remains of the Roman fort). Acélmetszet, papír, kissé foltos, 20,5x27,5 cm
18290.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Barabás Miklós (1810-1898): Czuczor Gergely (1800-1866) bencés szerzetes, költő, nyelvtudós portréja. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Pest, Grimm Vilmos-ny., körbevágva, foltos, kissé gyűrött, 24x16,5 cm
18291.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
ca 1780 Két galamb. La Fontaine meséhez készült rézmetszetű illusztráció. 9x15 cm
18292.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3 db templomokat ábrázoló metszet: Pécsi főtemplom, Szombathelyi főtemplom, Veszprémi főtemplom. Rézmetszet, papír, jelzettek a metszeten, változó állapotban, lapméret: 19x13 cm körül
18293.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Perlaszka Domokos (1801-1846) 3 db metszete: Váci főtemplom, Nagyváradi főtemplom, Gannai sírbolt. Rézmetszet, papír, változó állapotban, kisebb lapszéli sérülésekkel, részben foltos, lapméret: 21x13,5 cm körül
18294.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - A. Fesca: Vágvölgye Lipótvára,- Galgócz-s gróf Erdödy várával. Acélmetszet, papír, lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 15x24 cm
18295.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Robert Batty (1789-1848) - Robert Acon (1792-1880): Pozsony, látkép a várból (View from the Castle, Presburg). Acélmetszet, papír, körbevágva, 14x22 cm
18296.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. M. Kolb: A görög egyház az Aldunasoron Pesten (Die Griechische Kirche a. d. unteren Donauzeile in Pesth). Acélmetszet, papír, kissé viseltes állapotban, körbevágva, 15x21 cm
18297.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1861 Albendorfi Szűz Mária színezett rézmetszetű szentkép és ima 4 p + kézzel írt német
18298.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1800 Mária Magdalénát ábrázoló rézmetszetű szentkép 10x16 cm
18299.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
cca 1800 A Szeplőtlen Szent Szűzt ábrázoló rézmetszetű szentkép 10x16 cm
18300.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen