Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 65

Madarász László, Vitéz: Légi háború 1-11. füzet + képfüzet. Összesen 12 füzet (Teljes!) Egybe kötve, eredeti címlapokkal. Budapest, 1926-1927, Szerzői kiadás (Hornyánszky Viktor Rt., Bp.), 48 p. + mell (16 p.); 56 p. + mell (8 p.); 48 p. + mell (6 p.); 60 p. + mell (8 p.); 125 p.; 112 p.; 52p., 12 p., + mell (48t.): Vászonkötésben az eredeti borítóval a címlapon. Egyben nagyon ritka!
22825.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Lőszerismertetés. (Kizárólag szolgálati használatra!) Bp., 1939, ny.n., 47 p.+ 39 (kihajtható) t. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes állapotban, ázásnyomokkal.
22826.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
22827.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
A Belügyminisztérium lövészeti szabályzata. (Belső használatra!) Számozott, 1359. sorszámú példány. [Bp.], 1980, Belügyminisztérium, 272 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
22828.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Vida István: Egy petesházi tüzér visszaemlékezése a II. világháborúra 1941-1945. A szerző által dedikált példány! Lendva, 1998, Magyar Nemzetiségi Művelődési Intézet, 138+[2] p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
22829.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Szádeczky Kardoss Lajos, Dr.: Przemysltől Breszt-Litovszkig. Harcztéri élmények és lengyel-magyar történeti emlékek. Budapest, 1916. Franklin. 247 + [1] p. Modern nylkötésben, az eredeti borító felhasználásával
22830.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
22831.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
22832.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
22833.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
22834.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Dell' Adami Géza, tarczali: Megváltás Szibériából. Kidolgozta: Vámosi Saáry Jenő. A borító Vámosi Saáry Jenő munkája. Bp., 1925., Stephaneum-ny., 1 t.+ 264 p. + 36 (fekete-fehér képtáblák. t. + 2 (térképek, közte az egyik kihajtható) t. Kiadói színes, illusztrált papírkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
22835.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
22836.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen