Es ist zu lizitieren
22827.
Bücher: Militaria
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
6 000 HUF
Max Valentiner: Der Schrecken der Meere. Meine U-Boot-Abenteuer. Zürich-Leipzig-Wien,1931,Amalthea-Verlag, 1 (címkép) t.+327+1 p.+7 (kétoldalas ekete-fehér képtáblák) t. Német nyelven. Horthy Miklósnak szóló nyomtatott ajánlással: "Sr. Durchlacht dem Herrn Reichsverweser von Ungarn Admiral Nikolaus Horthy de Nagybánya dem glorreichen Sieger der Otranto-Slacht in Verehrung gewindet." Christian Valentiner kapitány (18833-1949) az első világháború elismert német tengeralattjáró-parancsnok a. Az első világháború 3. legtöbb pontot elért U-boat-parancsoka, és érdemeiért "Pour le Mérit"-tel tüntették ki. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, kissé foltos lapélekkel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |