Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 36

ca 1920-1930 Mult és Jövő. 6 évfolyama bekötve. Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai folyóirat. Szerk.: Patai József Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói. egészvászon-kötés, jó állapotban
23951.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimales Gebot:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
Németh László - Paksy Zoltán: Együttélés és kirekesztés. Zsidók Zala megye társadalmában 1919-1945. A szerzők által ALÁÍRT ajándékkártyával!  Zalai gyűjtemény 58. Zalaegerszeg, 2004., Zala Megyei Levéltár, 602+8 p. Fekete-fehér térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen apró sérüléssel.
23955.

Németh László - Paksy Zoltán: Együttélés és kirekesztés. Zsidók Zala megye társadalmában 1919-1945. A szerzők által ALÁÍRT ajándékkártyával!
Zalai gyűjtemény 58. Zalaegerszeg, 2004., Zala Megyei Levéltár, 602+8 p. Fekete-fehér térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen apró sérüléssel.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
A zsidók története. A bibliai korszak befejezéséről a legujabb kori különös tekintettel a zsidók történetére Magyarországon, irodalmi szemelvényekkel. Dr. Kayserling M. "Handbuch der Israelitischen Geschichte" czímű könyve stb. alapvető mű nyomán. A középiskolák felsőbb osztálya, tanítóképző-intézetek és a család számára. Szerk.: Csukási Fülöp és Schön József. Bp., 1886, Franklin, X+2+308 p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítókkal, a borítón címkével, régi intézményi bélyegzésekkel.
23956.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Néző István: A kisvárdai zsidóság története. - - tanulmánya. Szerk.: Marik Sándor. A szerkesztő, Marik Sándor által DEDIKÁLT példány. Nyíregyháza, 1998., Ardlea, 157+3 p. Fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23957.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Haraszti György (szerk.): Zsidó síremlékek Budapesten. Bp., 2004, Nemzeti Kegyeleti Bizottság. Kiadói kartonált kötés, kötéstáblák sarka sérült, egyébként jó állapotban.
23958.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
23959.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
23960.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Magyar zsidó lexikon. Szerk.: Ujvári Péter. Bp., 1929, Zsidó Lexikon (Pallas-ny.), 8 sztl. lev.+ 1028 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban, tulajdonosi bejegyzéssel
23961.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
23962.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
[WW Bogár katalógus] Stauber, Axel: Der Käfer Katalog. Alle Käfer ab 1947.  Staufenberg, 2000. Heussner &amp; Stauber, 278p.
23963.

[WW Bogár katalógus] Stauber, Axel: Der Käfer Katalog. Alle Käfer ab 1947. Staufenberg, 2000. Heussner & Stauber, 278p.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Orbánné Szegő Ágnes: Egri zsidó polgárok. Bp., 2005., VPP. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
23964.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
23965.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen