Es ist zu lizitieren
23956.
Bücher: Judaica
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
5 000 HUF
A zsidók története. A bibliai korszak befejezéséről a legujabb kori különös tekintettel a zsidók történetére Magyarországon, irodalmi szemelvényekkel. Dr. Kayserling M. "Handbuch der Israelitischen Geschichte" czímű könyve stb. alapvető mű nyomán. A középiskolák felsőbb osztálya, tanítóképző-intézetek és a család számára. Szerk.: Csukási Fülöp és Schön József. Bp., 1886, Franklin, X+2+308 p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítókkal, a borítón címkével, régi intézményi bélyegzésekkel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |