Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 36

A hagyományok kötelékében. Tanulmányok a magyarországi zsidó folklór köréből. Szerk. Kríza Ildikó. Bp., 1990, Akadémiai Kiadó. Számos fekete-fehér képpel, fotóval illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23966.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
23967.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23968.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23969.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Feasts &amp; Festivals in Israel. Fetes En Israel. Edited by. I. Klinov. Tel-Aviv, 1951, "Laam" Israel Publishing Co. Angol, francia és héber nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói haránt-alakú fém plakettel díszített egészvászon-kötésben, kopott borítóval. + Héber imakönyv. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, kopott borítóval.
23970.

Feasts & Festivals in Israel. Fetes En Israel. Edited by. I. Klinov. Tel-Aviv, 1951, "Laam" Israel Publishing Co. Angol, francia és héber nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói haránt-alakú fém plakettel díszített egészvászon-kötésben, kopott borítóval. + Héber imakönyv. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, kopott borítóval.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23971.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23972.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Enigma X. évf. 2003. 37-38. és XI. évf. 2004. 42. szám: "A holokauszt reprezentációja." I-II. köt. Szerk.: Turai Hedvig. Bp., 2003-2004, Meridián-2000, 204 p.; 110 p. Kiadói papírkötés.
23973.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
23974.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Helyünk a világban. Zsidó hitközségek III. nemzetközi tanácskozása. Debrecen, 2001. május 11-12-13. Szerk.: Halmos Sándor. Debrecen, 2001,Lícium-Art - META-95 Bt. Kiadói papírkötés.
23975.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mezei András: Adorno. Zsidó versek. DEDIKÁLT! Sam Herciger illusztrációival. Bp.,[1994.], Belvárosi. 3. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
23976.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dr. Kiss Arnold: MIrjam. Imádságok zsidó nők számára. Bp., Schlesinger. Kiadó bőr kötés, aranyozott lapélek, jó állapotban.
23977.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen