Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 36

23978.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Rapcsányi László: Jeruzsálem. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
23979.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Orbán Ferenc: Magyarország zsidó emlékei, nevezetességei. Bp., 1991, Panoráma. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
23980.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Teljes héber-magyar machsor három kötetben. Ünnepi imádságok zsidók számára. II. kötet. Bp., Schlesinger. Egészvászon kötés, jó állapotban.
23981.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mesélő házak - mesélő emberek. Fejezetek a veszprémi zsidó közösség történetéből. Összeáll.: Máthé Éva. Az összeállító által DEDIKÁLT példány. Veszprém, 2005, Veszprémi Zsidó Hitközség - Veszprémi Zsidó Örökségi Alapítvány. Kiadói papírkötés. + Irene Gut Opdyke - Jennifer Armstrong: Kéz kezemmel. A holocaust túlélőinek és megmentőjüknek emlékére. Ford.: Nagy Imre. 2001, Trivium. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kopott borítóval.
23982.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Fernando Joannes: A zsidó vallás. Bp., 1990, Gondolat. Kiadói papírkötés. + Flavius Josephus: A zsidók története. (XI-XX. könyv.) Bp., 1966, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, szakadt, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban.
23983.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Flavius, Josephus: A zsidók története (XI-XX. könyv). Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
23984.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1934 Az Izr. Magyar Irodalmi Társulat évkönyve. Szer.: Dr. Szemere Samu. Bp., 1934, kopott egészvászon kötés.
23985.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
A Dohány utcai Zsinagóga 150 éve. Tudományos konferencia a Dohány utcai Zsinagógáról 2010. május 2-3. Bp., 2010. Kiadói kartonált kötés, gerinc sérült, egyébként jó állapotban.
23986.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Hannah Senesh / Hannah Szenes: Her Life, Mission and Death (Szenes Hanna: élete, küldetése, és halála.) Szerk.: Moshe Brelavsky. 1973., Hakiubbutz Hameuchad Publishing House. Héber nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
23987.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
23988.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
23989.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen