https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Musik, Noten, Instrumenten

Zahl der Lose: 31

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Vegyes kotta tétel, 4 db: Bágya András és G. Dénes György: Csini baba, Portugál szerenád, Melletted nincsenek hétköznapok..., Caracas (Ananász), közte foltos, egy-két sarkon kis sérüléssel.
1
17802.

Vegyes kotta tétel, 4 db: Bágya András és G. Dénes György: Csini baba, Portugál szerenád, Melletted nincsenek hétköznapok..., Caracas (Ananász), közte foltos, egy-két sarkon kis sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kyriale sive ordinarium missae missa pro dfunctis [...]. Duesseldorf, L. Schwann. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapélek, gerinc sérült, kopottas állapotban.
1
17803.

Kyriale sive ordinarium missae missa pro dfunctis [...]. Duesseldorf, L. Schwann. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapélek, gerinc sérült, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
ca 1800 Hangnemek, hangjegyek és akkordokat bemutató tábla. Rézmetszet. 40x27 cm
1
17804.

ca 1800 Hangnemek, hangjegyek és akkordokat bemutató tábla. Rézmetszet. 40x27 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vegyes kotta tétel, összesen 22 db
1
17805.

Vegyes kotta tétel, összesen 22 db

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes kotta tétel, 5 db, közte Bartók Béla: Román népi táncok (Jocuri poporale romanesti), Lehár Ferenc: Cigányszerelem, stb. Változó állapotban.
1
17806.

Vegyes kotta tétel, 5 db, közte Bartók Béla: Román népi táncok (Jocuri poporale romanesti), Lehár Ferenc: Cigányszerelem, stb. Változó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes zenei témájú könyv tétel, 5 db: Tóth Aladár - Szabolcsi Bence: Mozart élete és művei.; Kornstein Egon: Beethoven vonósnégyesei.; Romain Rolland: Zenei miniatürök. Ford.: Benedek Marcell.; Hans Wagner-Schönkirch - Alexander Goldinger: Theoretisch-praktische Musik- u. Harmonielehre für den Unterricht an Lehrerbildungsanstalten, Konservatorien, Volkshochschulen und Musikschulen aller Art.; R.-Aloys Mooser (szerk.): Dissonances. Revue musicale indépendante. No. 5. Változó állapotban.
1
17807.

Vegyes zenei témájú könyv tétel, 5 db: Tóth Aladár - Szabolcsi Bence: Mozart élete és művei.; Kornstein Egon: Beethoven vonósnégyesei.; Romain Rolland: Zenei miniatürök. Ford.: Benedek Marcell.; Hans Wagner-Schönkirch - Alexander Goldinger: Theoretisch-praktische Musik- u. Harmonielehre für den Unterricht an Lehrerbildungsanstalten, Konservatorien, Volkshochschulen und Musikschulen aller Art.; R.-Aloys Mooser (szerk.): Dissonances. Revue musicale indépendante. No. 5. Változó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Baker's Biographical Dictionary of Musicians. Fourth Edition. Revised and Enlarged. New York, 1940, G. Schirmer, [16]+1298 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
1
17808.

Baker's Biographical Dictionary of Musicians. Fourth Edition. Revised and Enlarged. New York, 1940, G. Schirmer, [16]+1298 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1913 Karlsbad, német nyelvű koncert prospektusok, kb. 10 db, közte sérült, 1-2 hátoldalán egykorú családi levelezéssel..
1
17809.

1913 Karlsbad, német nyelvű koncert prospektusok, kb. 10 db, közte sérült, 1-2 hátoldalán egykorú családi levelezéssel..

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1909-1944 5 db Karácsonyi Album kottafüzet + egy régi kottafüzet
1
17810.

1909-1944 5 db Karácsonyi Album kottafüzet + egy régi kottafüzet

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1900 Meissen okarina, jelzett, ütődéssel, h: 18 cm
1
17811.

cca 1900 Meissen okarina, jelzett, ütődéssel, h: 18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1921-23 Karácsonyi kotta kolligátum, : Bárd Karácsonyi Albuma 1922-23, Rózsavölgyi album. Karácsony 1921-1922, a 2. album hátsó borítója hiányzik, foltos.
1
17812.

1921-23 Karácsonyi kotta kolligátum, : Bárd Karácsonyi Albuma 1922-23, Rózsavölgyi album. Karácsony 1921-1922, a 2. album hátsó borítója hiányzik, foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
11 db nótás könyv és kotta (Magyar Kórus, Bárdos Lajos: Második mise, Hajnalozó, stb.)
1
17813.

11 db nótás könyv és kotta (Magyar Kórus, Bárdos Lajos: Második mise, Hajnalozó, stb.)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse