Musik, Noten, Instrumenten

Zahl der Lose: 31

Tari Lujza (szerk.) Pogány Péter Dalfüzér 1844: Tompa Mihály kéziratos, kottás népdalgyűjteménye   Herman Ottó Múzeum, 1988
17814.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zacskónyi kisméretű klf hangszer
17815.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mihálka György: Karvezetés IV. Bp., 1986. Tankönyvkiadó. Kézirat. 142p. Kiadói papírkötésben. Csak 555 példány
17816.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vargyas Lajos: Áj falu zenei élete /Tanya, falu, mezőváros II./ Bp., 1941. Kir. M. Pázmány P.-Tud.egyetem Magyarságtudományi Int. 93 [3] p. , 29 [3] p. (kotta) Kiadói papírborítóban. /
17817.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gát József: A zongora története. Bp., 1964, Zeneműkiadó, 132 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Megjelent 2550 példányban. Kiadói félvászon-kötésben, sérült, hiányos műanyag védőborítóban, kopott borítóval.
17818.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

World Master szájharmonika, csavarhiánnyal, h: 13 cm
17819.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kottagyűjtemény, házi kotta összeállítás, benne háborús nótákkal is a XX: sz. elejéről
17820.

Rufpreis:
1 400 HUF

Csende Béla: Békés-Tarhos. Az első magyar állami énekiskola élettörténete (1946-1954). 1976, Békés Városi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17821.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sándor Judit: A zene zarándokútján. A szerző, Sándor Judit (1923-2008) opera-énekesnő által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2004., Eötvös József Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
17822.

Rufpreis:
2 800 HUF

Schurig, Arthur: Wolfgang Amadeus Mozart. Sein Leben und sein Werk. [...] I-II. köt. Leipzig, 1913, Insel-Verlag, 514 p.; 408+(2) p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér képtáblákkal, kihajtható mellékletekkel. Német nyelven. Korabeli, aranyozott gerincű félpergamen-kötésben.
17823.

Rufpreis:
1 000 HUF

Papp Viktor: Beethoven és a magyarok. Bp., 1927, Szerzői kiadás. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
17824.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

Sang und Klang im XIX/XX Jahrhundert: Ernstes und Heiteres aus den Reucge der Toene. Berlin, én., Neufeld und Henius, XIV+2+384 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17825.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF