17824.
Musik, Noten, Instrumenten
300 HUF
Papp Viktor: Beethoven és a magyarok. Bp., 1927, SzerzÅ‘i kiadás. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott, foltos borÃtóval, volt könyvtári példány.