17825.
Musik, Noten, Instrumenten
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Sang und Klang im XIX/XX Jahrhundert: Ernstes und Heiteres aus den Reucge der Toene. Berlin, én., Neufeld und Henius, XIV+2+384 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel.