17803.
Musik, Noten, Instrumenten
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Kyriale sive ordinarium missae missa pro dfunctis [...]. Duesseldorf, L. Schwann. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapélek, gerinc sérült, kopottas állapotban.