Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 80

Dr. Tangl Harald: Vitaminok és az állat. Természet és Mezőgazdaság. Bp., 1968, Mezőgazdasági Kiadó, 171+(1) p.+ 12 t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 2700 példányban.
20707.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szőlő és bor a kisgrafikákon (ex librisek és alkalmi grafikák). Kiállítási katalógus. Bp., 1972, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20708.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Rapaics Raymund: A magyar gyümölcs. Bp., 1940, Kir. M. Természettudományi Társulat, [4]+350+[2] p.+ 18 t. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
20709.

Rufpreis:
2 000 HUF

Koltay Pál (szerk.): Méhészeti zsebkönyv 1959. Bp., 1959, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20710.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kalmár Zoltán - Makara György: Ehető és mérges gombák. Bp., 1978, Natura. 4., átdolgozott kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20711.

Rufpreis:
2 000 HUF

Willi Müller: Vom Urbier zum Lamm-Bräu. Eine kleine Kulturgeschichte. Ludwigsburg, 1961, Buchdruckerei Ungeheuer & Ulmer. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó borítóval.
20712.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db szakácskönyv (reprint kiadások): Az Uj Idők receptkönyve.; Vizváry Mariska: Száz specialitás.; Zilahy Ágnes: A befőttekről. Gyümölcs, főzelék és saláta épen való eltartása.; Móra Ferencné szakácskönyve. Vegyes állapotban.
20713.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930 Deutsche landwirtschaftliche Geflügel-Zeitung c. német nyelvű mezőgazdasági folyóirat kb. 30 db vegyes száma. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, nagyrészt sérült.
20714.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Dorognyevszkaja: A növények földrajzi elterjedésének és anyagcseréjének összefüggése. 500 pld. Bp., 1953, Akadémiai. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20715.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1935, Színházi Élet, 303 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban.
20716.

Rufpreis:
1 600 HUF

Határozati javaslat a sütőipar megszilárdítása, fejlesztése és korszerű megszervezése végett a Budapest Székesfővárosi Sütők Ipartestületének Közgyűlésén. Bp.,(1931),Vészi Nyomda, 15+1 p. + Benne 1931-es röplappal. Kiadói papírkötés, foltos boítóval.
20717.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Gyúró Ferenc (szerk.): A gyümölcstermesztés technológiája. Bp., 1974, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált kötés, sérült papírborítóval, jó állapotban.
20718.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF