Dr. Tangl Harald: Vitaminok és az állat. Természet és Mezőgazdaság. Bp., 1968, Mezőgazdasági Kiadó, 171+(1) p.+ 12 t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 2700 példányban.
Szőlő és bor a kisgrafikákon (ex librisek és alkalmi grafikák). Kiállítási katalógus. Bp., 1972, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Rapaics Raymund: A magyar gyümölcs. Bp., 1940, Kir. M. Természettudományi Társulat, [4]+350+[2] p.+ 18 t. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
Willi Müller: Vom Urbier zum Lamm-Bräu. Eine kleine Kulturgeschichte. Ludwigsburg, 1961, Buchdruckerei Ungeheuer & Ulmer. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó borítóval.
4 db szakácskönyv (reprint kiadások): Az Uj Idők receptkönyve.; Vizváry Mariska: Száz specialitás.; Zilahy Ágnes: A befőttekről. Gyümölcs, főzelék és saláta épen való eltartása.; Móra Ferencné szakácskönyve. Vegyes állapotban.
cca 1930 Deutsche landwirtschaftliche Geflügel-Zeitung c. német nyelvű mezőgazdasági folyóirat kb. 30 db vegyes száma. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, nagyrészt sérült.
Dorognyevszkaja: A növények földrajzi elterjedésének és anyagcseréjének összefüggése. 500 pld. Bp., 1953, Akadémiai. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1935, Színházi Élet, 303 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban.
Határozati javaslat a sütőipar megszilárdítása, fejlesztése és korszerű megszervezése végett a Budapest Székesfővárosi Sütők Ipartestületének Közgyűlésén. Bp.,(1931),Vészi Nyomda, 15+1 p. + Benne 1931-es röplappal. Kiadói papírkötés, foltos boítóval.