Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp.... https://www.darabanth.com/de/515-Auktion-Philatelie-Postkarten-Numismatik-Kunstwerke-Bucher-Schreibwaren-Schmuck/518.0/Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1043/Hevesi-Sandorne-Az-idealis-haztartas-A-szep-otthon-es-jo-konyha-Bp-1935-Szinhazi-Elet-303~II3469093
3469093
20716
518
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1935, SzÃnházi Élet, 303 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borÃtóval, kissé sérült gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban.
: bt