Bruno Boidron (szerk.): Kultwein Bordeaux. (2 kötet.) Paris, 2003, Flammarion. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói dísztokban (a tok egyik felén a ragasztás elengedett).
Suga Péter: Az étel és bor harmóniája. A szerző által dedikált példány! [Győr, 2008], Hazánk. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Vegyes német sörökkel kapcsolatos könyvtétel, 4 db:
Deutschland Deine Biere. Hrsg. von Uwe-Jens Schumann. München, 1993, Zabert Sandmann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;
Dietrich Höllhuber - Wolfgang Kaul: Die Biere Deutschlands. Nürnberg,1988,Hans Carl. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.;
Michael Jackson: Bier. Über 1000 Sorten aus aller Welt. Bern-Stuttgart,1987,Hallwag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;
Jürgen Roth: Bier! Das neue Lexikon. Leipzig, 1999, Reclam. Német nyelven. Kiadói papírkötés.;
Kugler Géza. A legujabb és legteljesebb gyakorlati nagy budapesti szakácskönyv és házi cukrászat [...]. Bp., Rozsnyai Károly. REPRINT! Félvászon kötés, jó állapotban.
Györffy Jenő: Szántóföldi növények kártevői. Bp., 1936, "Pátria", 208 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen címkével, a címlapon bejegyzésekkel.
Rerrich Béla: Kertes ház. Hogyan építsem meg kertes házamat és hogy rendezzem be házi kertemet? Bp., 1922, Franklin-Társulat, 128 p. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel