Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 80

Brüklerné Buday Ella: Így főzünk ma. Bp., 1959, Minerva, 355+[1] p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. + Krámer Mihályné - Szőke Sándorné: Vitamin = egészség. Bp., é.n., Medicina, 45+[3] p. Kiadói tűzött papírkötés.
20695.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hatvany Lili (szerk.): Ételművészet, életművészet. [Bp., 1937], Színházi Élet, 256+[22] p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval.
20696.

Rufpreis:
2 400 HUF

20697.

Rufpreis:
800 HUF

Szőlő- és gyümölcsfajták. Nemzeti fajtajegyzék. Szaporításra egyedileg engedélyezett fajták jegyzéke 2004. Országos Mezőgazdasági Minősítő Intézet. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20698.

Rufpreis:
2 400 HUF

Somos András: Zöldségtermesztés 1. Bp., 1955, Mezőgazdasági. + Okályi Iván: Gyümölcstermelés 1. Bp., 1954, Mezőgazdasági. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20699.

Rufpreis:
1 800 HUF

Tóth Imre: Díszfák és díszcserjék. Bp., 1969, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20700.

Rufpreis:
1 800 HUF

Schwanitz, Franz: A kultúrnövények keletkezése. 2000 pld. Bp., 1973, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20701.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mezei Elvira: Paleolit receptek hétköznapokra. Bp., 2012, Jaffa. Kiadói papírkötés.
20702.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1930 Dr. Oetker sütemény-receptek, fekete-fehér és színes képekkel, kiadói tűzött papírkötés, foltos lapokkal 32 p.
20703.

Rufpreis:
2 000 HUF

1957 Növénytermelési Dolgozók Bér- és Normarendszere. Bp., 1954, Földművelésügyi Minisztérium Munkaügyi Osztálya, 128 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, a gerincen címkével, foltos, szakadt borítóval.
20704.

Rufpreis:
2 000 HUF

dr. Szalay-Marzsó László: levéltetvek a kertészetben. Bp., 1969, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált kötés, kopott papír védőborítóval.
20705.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Untenecker Ferenc: Hogyan készítsünk vajastésztát, előételt, süteményt? Praktikus utmutatás és receptek ízletes tészták készítésével. Összeáll.: - - cukrász. Bp., ,Keller Jenő-ny., 43+1 p. Kiadói papírkötés, foltos.
20706.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF