Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 80
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3490497
20695
518
Books: Gastronomy and Gardening
Brüklerné Buday Ella: Így főzünk ma. Bp., 1959, Minerva, 355+[1] p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. + Krámer Mihályné - Szőke Sándorné: Vitamin = egészség. Bp., é.n., Medicina, 45+[3] p. Kiadói tűzött papírkötés.
3490509
20696
518
Hatvany Lili (szerk.): Ételművészet, életművészet. [Bp., 1937], Színházi Élet, 256+[22] p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval.
3313370
20697
518
3439237
20698
518
Szőlő- és gyümölcsfajták. Nemzeti fajtajegyzék. Szaporításra egyedileg engedélyezett fajták jegyzéke 2004. Országos Mezőgazdasági Minősítő Intézet. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3431244
20699
518
Somos András: Zöldségtermesztés 1. Bp., 1955, Mezőgazdasági. + Okályi Iván: Gyümölcstermelés 1. Bp., 1954, Mezőgazdasági. Félvászon kötés, kopottas állapotban. 3417636
20700
518
Tóth Imre: Díszfák és díszcserjék. Bp., 1969, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
3431232
20701
518
Schwanitz, Franz: A kultúrnövények keletkezése. 2000 pld. Bp., 1973, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3405648
20702
518
2200
Mezei Elvira: Paleolit receptek hétköznapokra. Bp., 2012, Jaffa. Kiadói papírkötés.
3488808
20703
518
cca 1930 Dr. Oetker sütemény-receptek, fekete-fehér és színes képekkel, kiadói tűzött papírkötés, foltos lapokkal 32 p.
3492647
20704
518
1957 Növénytermelési Dolgozók Bér- és Normarendszere. Bp., 1954, Földművelésügyi Minisztérium Munkaügyi Osztálya, 128 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, a gerincen címkével, foltos, szakadt borítóval.
3491994
20705
518
dr. Szalay-Marzsó László: levéltetvek a kertészetben. Bp., 1969, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált kötés, kopott papír védőborítóval. 3491032
20706
518
Untenecker Ferenc: Hogyan készítsünk vajastésztát, előételt, süteményt? Praktikus utmutatás és receptek ízletes tészták készítésével. Összeáll.: - - cukrász. Bp., ,Keller Jenő-ny., 43+1 p. Kiadói papírkötés, foltos. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF