Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 173

Immanuel Wallerstein: A modern világgazdasági rendszer kialakulása. Gondolat Kiadó, 1983, Kiadói egészvászon-kötés.
21019.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szőnyi Gábor (szerk.): A pszichoterápia tankönyve. Medicina Könyvkiadó, 2015. Kiadói kartonált papírkötés
21020.

Rufpreis:
2 400 HUF

Klein Sándor - Klein Balázs: A szervezet lelke. [Bp.],2020,Edge 2000 Kft. Kiadói kartonált papírkötés
21021.

Rufpreis:
2 400 HUF

J- Laplanche-J.b. Pontalis: A pszichoanalízis szótára. Akadémiai Kiadó, 1994. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban
21022.

Rufpreis:
2 400 HUF

Mahzarin Banaji: Rejtőzködő attitűdök és sztereotípiák. Osiris Kiadó, 2003. Kiadói papírkötés
21023.

Rufpreis:
2 400 HUF

Paracelsus: Paragranum. Az igazi gyógyítás oszlopai. 1989, Helikon. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21024.

Rufpreis:
2 400 HUF

21025.

Rufpreis:
2 800 HUF

21026.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dr. Rostás Gergely: A létvalóság komplexuma és mechanizmusa. A szerző által aláírt példány! Szeged, 1997, JATEPress, 59+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 200 példányban.
21027.

Rufpreis:
2 800 HUF

Nagy Olga 3 néprajzi témájú műve: Széki népmesék. Gyűjtötte, sajtó alá rend. és a bevezető tanulmányt írta: - - . Bukarest, 1976, Kriterion, 477+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Asszonyok könyve. Népi elbeszélések. Bp., 1988, Magvető, 539+(5) p. Kiadói egészvászon-kötés. + Világgá futó szavak. Havadi beszélgetések. Bp., 1990, Szépirodalmi Könyvkiadó, 367+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21028.

Rufpreis:
2 800 HUF

Pierre Manent: Politikai filozófia felnőtteknek. Osiris Kiadó, 2003. Kiadói papírkötés
21029.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szűcs Sándor: Régi magyar vízivilág. Bp., 1977, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21030.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF