Bücher: Sozialwissenschaften Zahl der Lose: 173
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3458759
21019
515
Books: Social sciences
Immanuel Wallerstein: A modern világgazdasági rendszer kialakulása. Gondolat Kiadó, 1983, Kiadói egészvászon-kötés.
3459115
21020
515
Books: Social sciences
Szőnyi Gábor (szerk.): A pszichoterápia tankönyve. Medicina Könyvkiadó, 2015. Kiadói kartonált papírkötés 3459292
21021
515
Books: Social sciences
Klein Sándor - Klein Balázs: A szervezet lelke. [Bp.],2020,Edge 2000 Kft. Kiadói kartonált papírkötés
3460440
21022
515
Books: Social sciences
J- Laplanche-J.b. Pontalis: A pszichoanalízis szótára. Akadémiai Kiadó, 1994. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban
3460536
21023
515
Books: Social sciences
Mahzarin Banaji: Rejtőzködő attitűdök és sztereotípiák. Osiris Kiadó, 2003. Kiadói papírkötés
3464241
21024
515
Books: Social sciences
Paracelsus: Paragranum. Az igazi gyógyítás oszlopai. 1989, Helikon. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3286174
21025
515
Books: Social sciences
3286183
21026
515
Books: Social sciences
3415449
21027
515
Books: Social sciences
Dr. Rostás Gergely: A létvalóság komplexuma és mechanizmusa. A szerző által aláírt példány! Szeged, 1997, JATEPress, 59+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 200 példányban.
3422347
21028
515
Books: Social sciences
Nagy Olga 3 néprajzi témájú műve: Széki népmesék. Gyűjtötte, sajtó alá rend. és a bevezető tanulmányt írta: - - . Bukarest, 1976, Kriterion, 477+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Asszonyok könyve. Népi elbeszélések. Bp., 1988, Magvető, 539+(5) p. Kiadói egészvászon-kötés. + Világgá futó szavak. Havadi beszélgetések. Bp., 1990, Szépirodalmi Könyvkiadó, 367+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
3460411
21029
515
Books: Social sciences
Pierre Manent: Politikai filozófia felnőtteknek. Osiris Kiadó, 2003. Kiadói papírkötés 3461439
21030
515
Books: Social sciences
Szűcs Sándor: Régi magyar vízivilág. Bp., 1977, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF