Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 173

Dr. Kiss Tamás: Élet - lélek - szubsztancia. Martineum Rt., 1990. Kiadói papírkötés
21067.

Rufpreis:
1 800 HUF

Seymour Martin Lipset: Homo politicus. Osiris Kiadó, 1995. Kiadói papírkötés, volt könyvtári könyv
21068.

Rufpreis:
1 800 HUF

Martin Heidegger: A műalkotás eredete. A bevezetőt írta: Hans-Georg Gadamer. Ford.: Bacsó Béla. Mérleg sorozat. Bp., 1988, Európa. Kiadói papírkötés.
21069.

Rufpreis:
1 800 HUF

Engels, Friedrich: Az utópikus és a tudományos szocializmus. Ford.: Bokányi Dezső. Bp., 1917, Népszava, 56 p. Első magyar kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban, kissé foltos lapokkal, bélyegzőkkel.
21070.

Rufpreis:
2 000 HUF

Barry Barnes-David Bloor-John Henry: A tudományos tudás szociológiai elemzése. Bp., 2002, Osiris. Kiadói papírkötés.
21071.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nietzsche, Friedrich: Unzeitgemässe Betrachtungen. [Korszerűtlen elmélkedések.] Leipzig,1930.,Alfred Körner. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. + Peter Sloterdijk: A gondolkodó a színpadon. A JÓ Hír megjavításáról. Nietzsche-tanulmányok. Vajda Mihály előszavával. Ford.: Bendl Julia, Kurdi Imre. Helikon Huszonegy. [Bp.], 2001, Helikon. Kiadói papírkötés.
21072.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hermész Könyvek 2 kötete: Peter Winch: A társadalomtudomány eszméje és viszonya a filozófiához.; Wolfgang Schivelbush: Írástudók alkonya. A frankfurti értelmiség a húszas években. Bp., 1988-1994, Akadémiai Kiadói. Kiadói papírkötés.
21073.

Hermész Könyvek 2 kötete:
Peter Winch: A társadalomtudomány eszméje és viszonya a filozófiához.;
Wolfgang Schivelbush: Írástudók alkonya. A frankfurti értelmiség a húszas években.
Bp., 1988-1994, Akadémiai Kiadói. Kiadói papírkötés.

Rufpreis:
1 800 HUF

Arisztotelész: Eudémoszi etika. / Nagy etika. Ford. és a jegyzeteket írta: Steiger Kornél. Bp., 1975, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 6500 példányban.
21074.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hellmuth Benesch: Pszichológia. Atlasz. Ford.: Laczkó Katalin, Alpár Zsuzsanna. Bp., 1999, Athenaeum, 496 p. Kiadói kartonált papírkötés.
21075.

Rufpreis:
1 800 HUF

21076.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bárczi Géza: Magyar hangtörténet. Egyetemi magyar nyelvészeti füzetek. Bp., 1958, Tankönyvkiadó. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
21077.

Rufpreis:
1 800 HUF

21078.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF