Max Weber: A politika mint hivatás. Medvetánc Füzetek. Bp.,1989.,ELTE - Marx Károly Közgazdaságtudományi Egyetem Művelődéskutató Intézet. Kiadói papírkötés. + Csizmadia Ervin: Politikatudomány és politikai elemzés. Bp., 2008, Századvég. Kiadói kartonált papírkötés.
Szilágyi Márton: Az íróvá válás mikrotörténete a 19. század első felében. Lisznyai Kálmán és az "irodalmi gépezet". Bp., 2021, Reciti, kiadói papírkötés, jó állapotban.
Baumann, [Franz Ludwig]: Geschichte des Allgäus. Zweiter Band. Kempten, é.n. (cca 1890-1900), J. Kösel. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, kihajtható táblákkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
G. O. Monzelera - G. G. Tumanova (szerk.): Japán-orosz szótár. H.n., 1946, Külföldi és Nemzeti Szótárak Állami Kiadója, XIII+(3)+640 p. Orosz nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. / Japanese-Russian dictionary. In Russian language. Hardcover, with slightly worn cover.