Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 173

Max Weber: A politika mint hivatás. Medvetánc Füzetek. Bp.,1989.,ELTE - Marx Károly Közgazdaságtudományi Egyetem Művelődéskutató Intézet. Kiadói papírkötés. + Csizmadia Ervin: Politikatudomány és politikai elemzés. Bp., 2008, Századvég. Kiadói kartonált papírkötés.
20995.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Immanuel Kant: Az ítélőerő kritikája. Ford.: Papp Zoltán. Sapientia Humana. Immanuel Kant művei. Bp., 2003., Osiris - Gond-Cura Alapítvány. 2., javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20996.

Rufpreis:
4 000 HUF

Immanuel Kant: Prekritikai írások 1754-1781. Összeáll. és a szerk. jegyzeteket írta: Ábrahám Zoltán. Sapientia Humana. Immanuel Kant művei. Bp., 2003., Osiris - Gond-Cura Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20997.

Rufpreis:
4 000 HUF

20998.

Rufpreis:
4 000 HUF

20999.

Rufpreis:
4 000 HUF

G. O. Monzelera - G. G. Tumanova (szerk.): Japán-orosz szótár. H.n., 1946, Külföldi és Nemzeti Szótárak Állami Kiadója, XIII+(3)+640 p. Orosz nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. / Japanese-Russian dictionary. In Russian language. Hardcover, with slightly worn cover.
21000.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bertrand Russell:Filozófiai fejlődésem. Bp., 1968. Gondolat. Kiadói nyl kötésben papír védőborítóval
21001.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bálint Sándor: Karácsony, húsvét, pünkösd. A nagyünnepek hazai és közép-európai hagyományvilágából. Bp., 1989, Szent István-Társulat, 4 Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21002.

Rufpreis:
2 800 HUF

Martin Heidegger: Útban a nyelvhez. Helikon Kiadó. Kiadói papírkötés
21003.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ruzsa Ferenc: A klasszikus szánkhja filozófia. Farkas Lőrinc Imre Kiadó, 1997. Kiadói papírkötés
21004.

Rufpreis:
2 800 HUF

Silesius, Angelus: Kerúbi Vándor. 1991, Helikon. Kiadói papírkötés, jó állapotban, borító kissé foltos.
21005.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

2 db - Froidmont, Hélinand de: A halál versei. 1989, Helikon. + Donne, John: Negatív szerelem. 1987, Helikon. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21006.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF