Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 173

Arisztotelész: Rétorika. Gondolat, 1982. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott papír védőborítóval . 302p. .
20983.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Marx: A tőke I-III. Kossuth Könyvkiadó, 1978. Kiadói egészvászon-kötés
20984.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Robert Zajonc: Érzelmek a társas kapcsolatokban és megismerésben. Osiris Kiadó, 2003 Kiadói papírkötés
20985.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Arthur Schopnhauer: A világ mint akarat és képzet. Sapientia Humana. Bp., 2002., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20986.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

A Magyar Nyelvjárások Atlasza VI. (961-1162 térkép). Szerk: Bárczi Géza és munkaközössége, Akadémiai Kiadó, Budapest, 1977. Teljes. Kiadói vászonmappában. Készült a Magyar Tudományos Akadémia Nyelvtudományi Intézetében, 1450 példányban. Jó állapotban.
20987.

Rufpreis:
5 000 HUF

A Magyar Nyelvjárások Atlasza III. Szerk: Bárczi Géza és munkaközössége, Akadémiai Kiadó, Budapest, 1973. 181 térképlap, teljes, kiadói vászonmappában. Készült a Magyar Tudományos Akadémia Nyelvtudományi Intézetében, kis példányszámban.
20988.

Rufpreis:
5 000 HUF

Imre Samu: Felsőőri tájszótár. Bp., 1973, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20989.

Rufpreis:
5 000 HUF

Henkey Gyula-kalmár László: Heves megyei palócok etnikai embertani vizsgálata. Eger, 1979. Megjelent 400 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20990.

Rufpreis:
4 000 HUF

Domokos Pál Péter: A moldvai magyarság múltja és jelene. Százhúsz csángómagyar népdal. Bp., 1941, szerzői kiadás (Glória ny.), 599 p. Harmadik kiadás. Igényes kartonált kötésben.
20991.

Rufpreis:
5 000 HUF

Alan Baddeley: Az emberi emlékezet. Ford.: Racsmány Mihály. Bp., 2001, Osiris, 645+(3) p. Első magyar kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
20992.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Boétie, Etienne de la: Az önkéntes szolgaságról. A zsarnok ellen. 1990, Helikon Stúdió. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20993.

Rufpreis:
4 000 HUF

Böhme, Jakob: Földi és égi misztériumról. 1990, Helikon Stúdió. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20994.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF