Bücher: Sozialwissenschaften Zahl der Lose: 173
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3458551
20983
515
4800
Books: Social sciences
Arisztotelész: Rétorika. Gondolat, 1982. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott papír védőborítóval . 302p. .
3459178
20984
515
4800
Books: Social sciences
Marx: A tőke I-III. Kossuth Könyvkiadó, 1978. Kiadói egészvászon-kötés
3459360
20985
515
4800
Books: Social sciences
Robert Zajonc: Érzelmek a társas kapcsolatokban és megismerésben. Osiris Kiadó, 2003 Kiadói papírkötés
3463633
20986
515
4800
Books: Social sciences
Arthur Schopnhauer: A világ mint akarat és képzet. Sapientia Humana. Bp., 2002., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
3295061
20987
515
Books: Social sciences
A Magyar Nyelvjárások Atlasza VI. (961-1162 térkép). Szerk: Bárczi Géza és munkaközössége, Akadémiai Kiadó, Budapest, 1977. Teljes. Kiadói vászonmappában. Készült a Magyar Tudományos Akadémia Nyelvtudományi Intézetében, 1450 példányban. Jó állapotban.
3297558
20988
515
Books: Social sciences
A Magyar Nyelvjárások Atlasza III. Szerk: Bárczi Géza és munkaközössége, Akadémiai Kiadó, Budapest, 1973. 181 térképlap, teljes, kiadói vászonmappában. Készült a Magyar Tudományos Akadémia Nyelvtudományi Intézetében, kis példányszámban.
3439118
20989
515
Books: Social sciences
Imre Samu: Felsőőri tájszótár. Bp., 1973, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
3458912
20990
515
Books: Social sciences
Henkey Gyula-kalmár László: Heves megyei palócok etnikai embertani vizsgálata. Eger, 1979. Megjelent 400 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3461448
20991
515
Books: Social sciences
Domokos Pál Péter: A moldvai magyarság múltja és jelene. Százhúsz csángómagyar népdal. Bp., 1941, szerzői kiadás (Glória ny.), 599 p. Harmadik kiadás. Igényes kartonált kötésben.
3464025
20992
515
3800
Books: Social sciences
Alan Baddeley: Az emberi emlékezet. Ford.: Racsmány Mihály. Bp., 2001, Osiris, 645+(3) p. Első magyar kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 3464234
20993
515
Books: Social sciences
Boétie, Etienne de la: Az önkéntes szolgaságról. A zsarnok ellen. 1990, Helikon Stúdió. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3464237
20994
515
Books: Social sciences
Böhme, Jakob: Földi és égi misztériumról. 1990, Helikon Stúdió. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF