Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 173

Jost Hermand: Der alte Traum vom neuen Reich. Völkische Utopien und Nationalsozialismus. Frankfurt, 1988, Athenäum. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20959.

Rufpreis:
3 000 HUF

Millikan, [Robert Andrews]: A tudomány és vallás fejlődése. Ford.: Székely Ferenc. Bp., [1929], Pantheon, 106+[2] p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé foltos lappal.
20960.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Biederlack, [Josef] József: A társadalmi kérdés mibenléte és megoldása. Ford.: Kiss János. Szeged, 1903, Endrényi Lajos-ny., VIII+288 p. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, nagyrészt jó állapotban, kissé foltos borítóval.
20961.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Latin-magyar szótár a középiskolák számára. Szerk.: Burián János. Bp., (1943.), Franklin, 4+975+1 p. 3., javított és lényegesen bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a címlapon bejegyzésekkel.
20962.

Rufpreis:
2 000 HUF

Paul Brunton: A felsőbbrendű én. Ford.: Gál Andor. Igényes Könyvtár. Szeged, 1994, Szukits. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 5000 példányban.
20963.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Pálos Károly: Szociális igazságot! Szombathely, 1937, Szerző. Kiadói papírkötés, széteső állapotban.
20964.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss Lajos: Török Károly. Egy úttörő magyar folklorista emlékezete. DEDIKÁLT Györffi István néprajzkutatónak! Hódmezővásárhely, Erdei Sándor könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20965.

Rufpreis:
2 000 HUF

Le Play,[Frédéric]: A munkásviszonyok reformja. Ford. és bevezette: Geőcze Sarolta. Bp.,1903., MTA,VIII+540 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, Müller György-kötés, kissé kopott borítóval.
20966.

Rufpreis:
2 000 HUF

Haraszti Miklós: A cenzúra esztétikája. Bp., 1986, Független Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20967.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

Méray-Horváth Károly: Társadalomtudomány mint természettudomány. Szociológiai Könyvtár. Bp., 1912, Athenaeum, 261+[3] p. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, kisebb lapszéli ázásnyomokkal, ex libris bélyegzővel.
20968.

Rufpreis:
2 000 HUF

Budavári Ágota: Sportpszichológia. Bp., 2007, Medicina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20969.

Rufpreis:
12 000 HUF

20970.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF