Bücher: Sozialwissenschaften Zahl der Lose: 173
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3461452
21031
515
Books: Social sciences
Bartha Júlia: Népviselet a Nagykunságon. Karcag, 2010. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, számos illusztrációval
3461454
21032
515
Books: Social sciences
Bartha Júlia: Nagykunsági néprajzi tanulmányok Karcag, 2007 . Kiadói kartonált papírkötésben, számos illusztrációval
3461472
21033
515
Books: Social sciences
Kodolányi János, ifj.: A bőr az obi-ugor férfiruházatban. Bp., 1966. ; V.N. Csernyecov: Adalékok az obi ugorok nemzetiségi szerveztének történetéhez, Décsy Gyula: Ural-Altajische Jahrbücher. 1970.
3462629
21034
515
2200
Books: Social sciences
C. G. Jung: Der Mensch und seine Symbole. Olten und Freiburg im Breisgau,1991,Walter Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
3230730
21035
515
Books: Social sciences
Bihari gyermekmondókák. Szerk.: Faragó József és Fábián Imre. Bukarest, 1982, Kriterion. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, szakadt, kopott kiadói papír védőborítóban.
3460363
21036
515
2200
Books: Social sciences
Sors és szabadság - Az emberi autonómia problémája az antik filozófiában a Kr. utáni II. századig. Kairosz Kiadó, 2006. Kiadói papírkötés
3460483
21037
515
2200
Books: Social sciences
Peter Frederick Strawson: Az érzékelés és a jelentés határai. Osiris Kiadó, 2000. Kiadói papírkötés 3463935
21038
515
2200
Books: Social sciences
Jean Bodin: Az államról. Válogatás. Ford.: Máté Györgyi, Csűrös Klára. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
2939961
21039
515
Books: Social sciences
3372897
21040
515
Books: Social sciences
Ligeti Magda: Menekülő lelkek. A lelki élet zavarai. Tudomány és ember. Bp., 1943, Uj Hang, 356+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító bekötve, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzésekkel.
3373651
21041
515
Books: Social sciences
Bene Lajos: A magyar falu társadalma. Steinecker Ferenc előszavával. "A Falu Könyvtára 11. sz. Bp., 1925., "Falu" Országos Földmíves Szövetség, XII+144 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, bélyegzéssel, hiányzó elülső szennylappal.
3376341
21042
515
Books: Social sciences
Kexue Tongbao. Chinese Science Bulletin. English version - all text in English! Vol. 28 (1983) 1292-1432p.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF