Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 173

Bartha Júlia: Népviselet a Nagykunságon. Karcag, 2010. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, számos illusztrációval
21031.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bartha Júlia: Nagykunsági néprajzi tanulmányok Karcag, 2007 . Kiadói kartonált papírkötésben, számos illusztrációval
21032.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kodolányi János, ifj.: A bőr az obi-ugor férfiruházatban. Bp., 1966. ; V.N. Csernyecov: Adalékok az obi ugorok nemzetiségi szerveztének történetéhez, Décsy Gyula: Ural-Altajische Jahrbücher. 1970.
21033.

Rufpreis:
2 800 HUF

C. G. Jung: Der Mensch und seine Symbole. Olten und Freiburg im Breisgau,1991,Walter Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
21034.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

21035.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Sors és szabadság - Az emberi autonómia problémája az antik filozófiában a Kr. utáni II. századig. Kairosz Kiadó, 2006. Kiadói papírkötés
21036.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Peter Frederick Strawson: Az érzékelés és a jelentés határai. Osiris Kiadó, 2000. Kiadói papírkötés
21037.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Jean Bodin: Az államról. Válogatás. Ford.: Máté Györgyi, Csűrös Klára. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
21038.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

21039.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ligeti Magda: Menekülő lelkek. A lelki élet zavarai. Tudomány és ember. Bp., 1943, Uj Hang, 356+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító bekötve, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzésekkel.
21040.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bene Lajos: A magyar falu társadalma. Steinecker Ferenc előszavával. "A Falu Könyvtára 11. sz. Bp., 1925., "Falu" Országos Földmíves Szövetség, XII+144 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, bélyegzéssel, hiányzó elülső szennylappal.
21041.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kexue Tongbao. Chinese Science Bulletin. English version - all text in English! Vol. 28 (1983) 1292-1432p.
21042.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF