https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 64

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Vegyes mesekönyv tétel, 6 db. Különféle kötésben, változó állapotban.
1
21581.

Vegyes mesekönyv tétel, 6 db. Különféle kötésben, változó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Grimm legszebb meséi. Vál.: Varga Tamásné. Magyarra átdolgozta: Rónay György. Róna Emmy rajzaival. Bp., 1967, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval.
1
21582.

Grimm legszebb meséi. Vál.: Varga Tamásné. Magyarra átdolgozta: Rónay György. Róna Emmy rajzaival. Bp., 1967, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Erdei hangverseny. Három bolgár mese. Angel Karalijcsev: Kurtafarkú. Ljuben Zidarov képeivel.; Lacsezar Sztancsev: Erdei történet. Nikola Mircsev képeivel.; Lila Zacharjeva: Erdei hangverseny. Nikola Mircsev képeivel. Ford.: Pappné Tarczay Gizella. Sofia, 1961, Bolgarski Hudojnik, 24 sztl. lev. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
1
21583.

Erdei hangverseny. Három bolgár mese. Angel Karalijcsev: Kurtafarkú. Ljuben Zidarov képeivel.; Lacsezar Sztancsev: Erdei történet. Nikola Mircsev képeivel.; Lila Zacharjeva: Erdei hangverseny. Nikola Mircsev képeivel. Ford.: Pappné Tarczay Gizella. Sofia, 1961, Bolgarski Hudojnik, 24 sztl. lev. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 db - Szélanyó keresztlánya. Válogatta Cs. Meggyes Mária. 1986, Móra. + A madárasszony. Válogatta Cs. Meggyes Mária. 1986, Móra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
21584.

2 db - Szélanyó keresztlánya. Válogatta Cs. Meggyes Mária. 1986, Móra. + A madárasszony. Válogatta Cs. Meggyes Mária. 1986, Móra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tűzmadár. Orosz népmesék. Igor Jersov és Kszenyija Jersova rajzaival. Bp. - Moszkva,[1982],Móra - Progressz. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
21585.

Tűzmadár. Orosz népmesék. Igor Jersov és Kszenyija Jersova rajzaival. Bp. - Moszkva,[1982],Móra - Progressz. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
2 db - Doskocilová, Hana: Diogenész hordója és további húsz nevezetes história a régi időkből. + Ali, a gyáva vitéz. Kurd népmesék. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
21586.

2 db - Doskocilová, Hana: Diogenész hordója és további húsz nevezetes história a régi időkből. + Ali, a gyáva vitéz. Kurd népmesék. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
5 db könyv - Bársony Ottilia: Dani és Őzike. + Tandori Dezső: Erdei nagytakarítás. + Sulyok Magda: Anyu hol vagy? + Tarbay Ede-Lendvai Antal: Séta az állatkertben. + B. Balázs Ilona: Népi Gyerekjátékok, kiolvasók. Keménytáblás, széthajtható mesekönyvek, kissé kopottas állapotban.
1
21587.

5 db könyv - Bársony Ottilia: Dani és Őzike. + Tandori Dezső: Erdei nagytakarítás. + Sulyok Magda: Anyu hol vagy? + Tarbay Ede-Lendvai Antal: Séta az állatkertben. + B. Balázs Ilona: Népi Gyerekjátékok, kiolvasók. Keménytáblás, széthajtható mesekönyvek, kissé kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
[Folyóirat] Szebb jövőt! Leventék képes hetilapja. Felelős szerkesztő: Lőrinczy Szabolcs. Megjelenik minden szombaton. I. évfolyam, 7. szám. (1941. február 22.) Budapest, 1941. (Magyar Népművelők Társasága - Tolnai Nyomdai Műintézet Rt.) 16 p. Szebb jövőt! néven 1941 és 1944 között jelent meg a tizenéves fiúk érdeklődésére számot tevő, gazdagon illusztrált hazafias ismeretterjesztő és honismereti hetilap. Novellatermése mellett hadtechnikai, cserkészeti és országismereti cikkekkel is jelentkező lapszámunk a Háromszék megyei Erdővidéket méltatja, valamint az olvasók figyelmébe ajánlja a Magyar Népművelők Társasága által kiadott hazafias regényeket, melyek (a nyugati ponyvakiadványokkal ellentétben) nem mérgezik meg ifjú olvasóik lelkét fondor kalandosságukkal. Az utolsó oldalon testedzési rovat. Hazafias folyóiratunk szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben betiltott művek jegyzékén. Könyvtári duplum. Lakatos 3523. Fűzve, Füzesi Árpád által illusztrált kiadói borítóban, az első fedőborítón "Mutatványszám" feliratú felülbélyegzés. Jó példány.
1
21588.

[Folyóirat] Szebb jövőt! Leventék képes hetilapja. Felelős szerkesztő: Lőrinczy Szabolcs. Megjelenik minden szombaton. I. évfolyam, 7. szám. (1941. február 22.)
Budapest, 1941. (Magyar Népművelők Társasága - Tolnai Nyomdai Műintézet Rt.) 16 p.
Szebb jövőt! néven 1941 és 1944 között jelent meg a tizenéves fiúk érdeklődésére számot tevő, gazdagon illusztrált hazafias ismeretterjesztő és honismereti hetilap. Novellatermése mellett hadtechnikai, cserkészeti és országismereti cikkekkel is jelentkező lapszámunk a Háromszék megyei Erdővidéket méltatja, valamint az olvasók figyelmébe ajánlja a Magyar Népművelők Társasága által kiadott hazafias regényeket, melyek (a nyugati ponyvakiadványokkal ellentétben) nem mérgezik meg ifjú olvasóik lelkét fondor kalandosságukkal. Az utolsó oldalon testedzési rovat. Hazafias folyóiratunk szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben betiltott művek jegyzékén.
Könyvtári duplum.
Lakatos 3523.
Fűzve, Füzesi Árpád által illusztrált kiadói borítóban, az első fedőborítón "Mutatványszám" feliratú felülbélyegzés. Jó példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szterényi Hugó (szerk.): Természettudományi olvasmányok az ifjúság számára. Bp., Lampel. Félvászon kötés, viseltes állapotban.
1
21589.

Szterényi Hugó (szerk.): Természettudományi olvasmányok az ifjúság számára. Bp., Lampel. Félvászon kötés, viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Durrell, Gerald: Léghajóval a világ körül. Graham Percy rajzaival. Bp., 1990, Park. 1. kiadás. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
21590.

Durrell, Gerald: Léghajóval a világ körül. Graham Percy rajzaival. Bp., 1990, Park. 1. kiadás. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
P. Ábrahám Ernő: Mesekert. Győrfi György rajzaival. Bp., Athenaeum. Félvászon kötés, széteső állapotban.
1
21591.

P. Ábrahám Ernő: Mesekert. Győrfi György rajzaival. Bp., Athenaeum. Félvászon kötés, széteső állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Erdélyi András (szerk.): A molnár, a fia meg a szamár. Jankó Béla rajzai. Bp., Offset Nyomda. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
1
21592.

Erdélyi András (szerk.): A molnár, a fia meg a szamár. Jankó Béla rajzai. Bp., Offset Nyomda. Félvászon kötés, kopottas állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse