Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 64

Ifj. Lovik Károly: Vendégségben őseinknél. Dallos Hanna rajzaival. Bp., Franklin. Félvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
21569.

Rufpreis:
2 400 HUF

Benedek Elek: Tündérmesék a gyermek-ifjúság számára. Bp., Athenaeum. Újrakötött félvászon kötés, ráragasztva az eredeti borító, néhol foltos lapok.
21570.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lengyel Balázs: Kicsi Elik vadász lesz. Köpeczi Bócz István rajzaival. Bp., 1957, Móra Ferenc Könyvkiadó. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21571.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Pálosy Éva: A hat leány villája. Bp., Franklin. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21572.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bürger, G. A.: Münchausen kalandjai. Gustave Doré fametszeteivel. Bp., 1958, Móra. Félvászon kötés, egyik lapon sarokhiány, kopottas állapotban.
21573.

Rufpreis:
2 000 HUF

Münchausen az igazmondó német báró csodálatos kalandjai. Elbeszélte ő maga. A magyar ifjúságnak elmeséli Gaal Mózes. Bp., Lampel. Javított gerincű egészvászon kötés, új előzéklap, kopottas állapotban.
21574.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lázár Ervin: A manógyár. Második, új mesékkel bővített kiadás. Bp., 2002, Osiris. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21575.

Rufpreis:
2 000 HUF

Palásthy Marcell: A csodák szigete. Kalandos ifjúsági regény. Bp., Szent István Társulat. Újrakötött műbőr kötés, ajándékozási sorokkal, kissé kopottas állapotban.
21576.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fazekas Mihály: Lúdas Matyi. Szántó Piroska rajzaival. Bp., 1962., Móra. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
21577.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vegyes mesekönyv tétel, 4 db. Különféle kötésben, változó állapotban.
21578.

Rufpreis:
1 800 HUF

21579.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vegyes mesekönyv tétel, 5 db. Különféle kötésben, változó állapotban.
21580.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF