Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 411

Nikolaus von Preradovich - Josef Stingl: ,,Gott segne den Führer!". Die Kirchen im Dritten Reich - Eine Dokumentation von bekenntnisen und Selbstzeugnissen. Berg, 1986, Druffel-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19559.

Rufpreis:
2 800 HUF

Wolf Rüdiger Heß: Rudolf Heß: "Ich bereue nichts". Mit einem Vorwort von Golo Mann. Graz-Stuttgart, 1995, Leopold Stocker. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19560.

Rufpreis:
2 800 HUF

Christoph Stölzl (szerk.): Deutsche Geschichte in Bildern. München-Berlin, 1995, Koehler & Amelang, 559 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19561.

Rufpreis:
2 800 HUF

Forstreuter, Adalbert: Deutsches Ringen um den Osten. [Berlin, 1940, C. A. Weller]. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, hiányzó címlappal.
19562.

Rufpreis:
2 800 HUF

Johannes Scherr: Germania. Zwei Jahrtausende deutschen Lebens. Struckum, 1987, Verlag für ganzheitliche Forschung und Kultur. Reprint kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19563.

Rufpreis:
2 800 HUF

Christian Graf von Krockow - Karl-Heinz Jürgens: Friedrich der Große. Lebensbilder. Bergisch Gladbach, 1986, Gustav Lübbe. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19564.

Rufpreis:
2 800 HUF

Helmuth Euler: Als Deutschlands Dämme brachen. Die Wahrheit über die Bombardierung der Möhne-Eder-Sorpe-Staudämme 1943. Stuttgart, 1981, Motorbuch Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19565.

Rufpreis:
2 800 HUF

Antall József: Modell és valóság I-II. köt. + Antall József országgyűlési beszédei 1990-1993. Szerk.: Pálmány Béla. Bp., 1994, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
19566.

Rufpreis:
2 800 HUF

Haas, Alexandra: Ungarn in Tirol. Flüchtlingsschicksale 1945-1956. Innsbrucker Forschungen zur Zeitgecshichte. 2008, Studien Verlag.Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban, néhol foltos lapok.
19567.

Rufpreis:
2 800 HUF

A magyarok története. Tárih-i Üngürüsz, Madzsar Tárihi. II. Nagy Szittya Történelmi Világkongresszus. Cleveland, 1988. Emigráns kiadás. 376p. Papírkötés, jó állapotban.
19568.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gróf Széchényi Ferenc térképeinek és atlaszainak katalógusa. 1. köt. Kéziratos térképek és atlaszok. Szerk.: Plihál Katalin. Bp., 2002, OSZK - Osiris, 442+[6] p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19569.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1943. Szárszó-album. Szerk.: Gulay István, Püski István. Bp., 2013, Püski, 88 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19570.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF