Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 411

Dr. Oláh Vilmos: A forradalom kórháza. A Péterfy kórház orvosának visszaemlékezése az '56-os eseményekre. 2006, Méry Ratio. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19583.

Rufpreis:
2 400 HUF

Prágay Dezső - Prágayné Bakay Éva: Megemlékezés és hódolat az 1956-os Magyar Forradalom 45. évfordulóján. Essen, 2002. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19584.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jankovics Marcell: Trianon. [Bp.], 2020, Méry Ratio. Második kiadás. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19585.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 db könyv - Sugár István: Az egri püspökök története. Bp., 1984, Szent István Társulat. + Kovács Béla: Az egri egyházmegye története 1596-ig. Eger, 1987. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
19586.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kelemen Móric: A racionalizálás szerepe a háborús anyag- és munkaerőgazdálkodásban. Bp., 1943, MRB. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón ceruzás firkával, kopottas állapotban.
19587.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Rátkai Károly: A két torony. Magyar politikusok Mauthausenben. Bp., 1946, Genius. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, kopottas állapotban.
19588.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kárpáti Ferenc: Puskalövés nélkül... Bp.,[2011], Duna International. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19589.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kurt-G. Klietmann: Staatlich-Zivile Auszeichnungen Weimarer Republik und Drittes Reich. Stuttgart, 1990, Motorbuch Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19590.

Rufpreis:
2 000 HUF

20. Juli 1944. Szerk.: Hans Royce. Bonn, 1953, Köllen Verlag, 216 p.+ 2 (kihajtható) t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
19591.

Rufpreis:
2 000 HUF

19592.

Rufpreis:
2 000 HUF

Genthon István (összeáll.): A magyar történelem képeskönyve. Bp., 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, jó állapotban.
19593.

Rufpreis:
1 800 HUF

19594.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF