https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 411

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Mikó Samu, Bölöni:Zalatna és Abrudbánya pusztulása 1848/49-ben. - szemtanu egykoru kéziratából. Leírta és előszóval ellátta: Marjalaki Kiss Lajos. Miskolc, [1927]. Magyar Jövő ny. 85 p. + 1 t. Tűzve, kiadói kissé sérült papírborítóban,
1
19523.

Mikó Samu, Bölöni:Zalatna és Abrudbánya pusztulása 1848/49-ben. - szemtanu egykoru kéziratából. Leírta és előszóval ellátta: Marjalaki Kiss Lajos. Miskolc, [1927]. Magyar Jövő ny. 85 p. + 1 t. Tűzve, kiadói kissé sérült papírborítóban,

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Orosz István: A Westminster-modell. Válogatott tanulmányok. DEDIKÁLT! Bp., 1993, Katalizátor. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19524.

Orosz István: A Westminster-modell. Válogatott tanulmányok. DEDIKÁLT! Bp., 1993, Katalizátor. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Neumärker - Conrad - Woywodt: Wolfsschanze. Hitlers Machtzenrale im II. Weltkrieg. Augsburg, 2005, Bechtermünz. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19525.

Neumärker - Conrad - Woywodt: Wolfsschanze. Hitlers Machtzenrale im II. Weltkrieg. Augsburg, 2005, Bechtermünz. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ein anderer Hitler. Bericht seines Architekten Hermann Giesler. Erlebnisse, Gespräche, Reflexionen. Berg, 1982, Druffel-Verlag, 527 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19526.

Ein anderer Hitler. Bericht seines Architekten Hermann Giesler. Erlebnisse, Gespräche, Reflexionen. Berg, 1982, Druffel-Verlag, 527 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Anton F. Schimmelpfennig: Hitler, eine Biografie nach zeitgenössischer Presse 1889-1945. Pullach, 1989, Sketec-Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1
19527.

Anton F. Schimmelpfennig: Hitler, eine Biografie nach zeitgenössischer Presse 1889-1945. Pullach, 1989, Sketec-Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Joachim Fest: Speer. Eine Biographie. Berlin, 1999, Alexander Fest, 539+[5] p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19528.

Joachim Fest: Speer. Eine Biographie. Berlin, 1999, Alexander Fest, 539+[5] p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mikó István: Vár állott, most kőhalom. DEDIKÁLT! 1996, Erdélyi Református Egyházkerület. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19529.

Mikó István: Vár állott, most kőhalom. DEDIKÁLT! 1996, Erdélyi Református Egyházkerület. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben. I-IV. köt. Bp., [1957], Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
1
19530.

Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben. I-IV. köt. Bp., [1957], Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, változó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mazal, Otto: Geschichte der abendländischen Wissenschaft des Mittelalters (1-2) Verlag: Akademische Druck- und Verlagsanstalt, Graz, 2006. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
1
19531.

Mazal, Otto: Geschichte der abendländischen Wissenschaft des Mittelalters (1-2) Verlag: Akademische Druck- und Verlagsanstalt, Graz, 2006. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Christian Zentner: Adolf Hitler. Chronik 1889-1945. Aufstieg und Untergang. St. Gallen, 2005, Otus. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19532.

Christian Zentner: Adolf Hitler. Chronik 1889-1945. Aufstieg und Untergang. St. Gallen, 2005, Otus. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Volker Knopf - Stefan Martens: Görings Reich. Selbstinszenierungen in Carinhall. Augsburg, 2006, Bechtermünz. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19533.

Volker Knopf - Stefan Martens: Görings Reich. Selbstinszenierungen in Carinhall. Augsburg, 2006, Bechtermünz. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Joachim Fest - Heinrich Hoffmann: Hitler. Gescichter eines Diktators. Eine Bilddokumentation. Szerk.: Jochen von Lang. München-Berlin, 1984, F. A. Herbig. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19534.

Joachim Fest - Heinrich Hoffmann: Hitler. Gescichter eines Diktators. Eine Bilddokumentation. Szerk.: Jochen von Lang. München-Berlin, 1984, F. A. Herbig. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse