Bücher: Jura

Zahl der Lose: 48

1937 A Jogi Hírlap c. folyóirat XI. évfolyamának számai egybekötve. Szerk.: Dr. Boda Gyula. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
19514.

Rufpreis:
1 600 HUF

1939 A Jogi Hírlap c. folyóirat XIII. évfolyamának számai egybekötve. Szerk.: Dr. Boda Gyula. Félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
19515.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kiszely Gyula: A magyar államkormányzás jövője. 1. kötet. Bp., [1928], Vármegyei Könyvkiadó, (Pesti Könyvny.) VIII, 245 p., 3 sztl. lev.; Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben
19516.

Rufpreis:
1 000 HUF

Imling Konrád: A végrehajtási törvényt módositó és kiegészitő 1908. évi XLI. törvényczikk magyarázata, leginkább ,,A végrehajtási törvény magyarázata" czimü munkája kiegészitésére. Bp., 1909, Franklin-Társulat, 62 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel.
19517.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

19518.

Rufpreis:
1 200 HUF

19519.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

19520.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

Petrétei József: Magyar alkotmányjog I-II. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
19521.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

dr. Hoványi Lajos: A házadó jogszabályai. Bp., 1939. Pátria. 336p. Kiadói papírborítóval
19522.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

19523.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

19524.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Vargha Ferenc - Edvi Illés Károly: Bűnvádi perrendtartás zsebkönyve Bp., 1906, Grill Károly. 538 p. Kiadói vászonkötésben
19525.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF