cca 1904-1942 Nagy jogi folyóirat tétel: Igazságügyi javaslatok tára (12 kötet) és Igazságügyi közlöny (36 kötet) c. folyóirat több évfolyama, összesen 48 kötetben, vászon, félvászon és félbőr kötésekben, változó állapotban, kopott borítókkal, közte 1 sérült gerinccel és kötéssel.
Vegyes jogi könyvtétel és jogi folyóiratok a XX: sz. elejéről. Magyar jogi szemle, Pénzügyi és közigazgatási jog tára, Magyar igazságügy, Vegyes döntőbírósági határozatok tára, Polgári törvénykezési jog tára, Polgári perjog, sommás eljárás, Magánjog tára, stb. össz 16 kötet
Kereskedelmi jog. A hiteljog minden ágára kiterjedő folyóirat. Főszerkesztő: Bubla Ferenc. XXIII évf. 1-11. sz. és XXIV évf. (1927) 1-11. sz. + Kereskedelmi jog. A hiteltörvények minden ágára kiterjedő folyóirat. Főszerkesztő: Grecsák Károly. Felelős szerkesztő: Bender Béla. V. évf. (1908), 1-24. sz.. Félvászon kötésekben, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzőkkel, 1908., évi kötet gerince sérült, 1927. évi kötet borítója sérült.
Döntvénytár. A felsőbíróságok elvi jelentőségű határozatai, jegyzetekkel ellátva. III. folyam I-II. kötet. Bp., 1895, Franklin, XXIII+368+XXIII+368 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, jó állapotban.;
Döntvénytár. A felsőbíróságok elvi jelentőségű határozatai, jegyzetekkel ellátva. III. folyam XXIII-XXIV. kötet. Bp., 1903., Franklin, XXXIX+371+XL+370 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, jó állapotban.
1917 Kersekedelmi jog. XIV. évf. (1917.) 1-16., 19-24. sz. Főszerk.: Bubla Ferenc. Felelős szerk.: Szente Lajos. Főmunkatárs: Kuncz Ödön. Bp., 1917., Országos Központi Községi Nyomda Rt., 4+164+185-248 p. Átkötött félvászon-kötés, bélyegzésekkel.;
1932 Jogi Hírlap VI. évf. 52+1-51 sz. Szerk.: Boda Gyula. Bp., Centrum, 16+408 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, bélyegzésekkel, egy-két kissé sérült lappal.;
1935-1936 Jogi Hírlap X. évf. 1-52 sz. Szerk.: Boda Gyula. Bp., Centrum, 400+12 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, bélyegzésekkel.;
1904-1943 Igazságügyi Közlöny 11 kötete (1904, 1905, 1906., 1924, 1925, 1928., 1931., 1933., 1935,1936., 1943.) + Az Igazságügyi Közlöny I-XV. és XXI-XXXV. évf. mutatója. Félvászon-kötések, változó állapotban, közte kopott borítókkal, és 2 sérült gerinccel.
1847/8-ik évi Országgyűlési törvénycikkek. Nyomatott minister-elnöki rendeletnél fogva a k. királyi megerősítést nyert eredeti kézirat után. Eredeti nép-kiadás. Pozsony, 1848. Országgyűlési Iratok Kiadóhivatala - Landerer és Heckenast ny., Pest. 40 p. Dokumentumunk az 1847-1848-as országgyűlésen elfogadott törvénycikkeket teszi közzé. Az országgyűlés rendkívüli jelentőségű törvényeket hozott. Elrendelte Erdély és Magyarország egyesítését, eltörölte az úrbériséget és a papi tizedet, rendelkezett a közteherviselésről, sajtószabadságot hirdetett, valamint választójogi és egyházügyi reformokat hozott. Példányunkból három levél hiányzik, négy levélen apró, kilenc levélen nagyobb hiány. A címlapon régi gyűjteményi bélyegzés és tulajdonosi bejegyzés, a leveleken halvány foltosság és apró, lapszéli sérülések. Fűzve, enyhén gyűrött, enyhén foltos korabeli borítóban, a hátsó borító felső sarkán kisebb hiány.